Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84198 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop nie wychodzi ze stanu wstrzymania , negef 13/06/06 23:49
Mam problem z zakupionym właśnie laptopem.Chodzi o to że gdy zamknę
ekran i ponownie otworzę,laptop nie wyświetla obrazu na wyświetlaczu.
Nie pomaga naciskanie jakichkolwiek klawiszy,jedyne rozwiązanie to odłączenie go od zasilacza sieciowego i przytrzymanie przycisku power.
Co może być tego przyczyną?

  1. Kerio 2.15 zainstalowane? , Wolf 14/06/06 00:04
    Jesl tak to wywal i bedzie po problemie...

    Vey iz mir!

    1. Prorok czy jak :-) , negef 14/06/06 00:14
      Faktycznie mam Kerio 2.1.5 Tylko jak sie okaże, że to przez niego
      to co w jego zastępstwie?

  2. kerio 4.x , elliot_pl 14/06/06 00:18
    na przyklad :)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. Mialem... , negef 14/06/06 00:25
      kiedyś ale nie przypadł mi do gustu,widocznie będę się musiał
      z nim przeprosić :)

  3. To jednak nie wina kerio , negef 14/06/06 06:44
    Niestety po odinstalowaniu kerio jest tak samo :(

  4. Mialem podobny problem , za100s 14/06/06 09:27
    przez jakis czas korzystalem z Toshiby (jakis model z serii satellite) i mialem dokladnie ten sam objaw, robilem i wymyslalem rozne rzeczy, zmiana biosu, rozne systemy itd. Problem pozostal, nie znalazlem przyczyny, laptopa dawno sprzedalem a dodam ze dzialal swietnie. Bede sledzil watek jesli znajdziesz co go boli to podziel sie odkryciem:)

    1. Zrobione , negef 14/06/06 11:45
      Tylko tak namieszałem że teraz nie wiem napewno gdzie leżał problem.
      Zainstalowałem poprawkę KB889673,sterowniki do chipsetu i po problemie.
      Tylko teraz włącza się ekran a laptop nie przechodzi w stan wstrzymania o/O

  5. nie instaluj sterow do sprzetu ze stron np. ati , Tomasz 14/06/06 13:10
    tylko te ze strony producenta lapka. mi pomoglo

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL