Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98215 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

restart kompa podczas kopiowania płyt DVD na HDD , PaszkfiL 16/06/06 09:53
nie mam pojęcia jak to wyjaśnić, każdą płyte CD-R z róznymi danymi moge kopiować w dowolny sposób, natomiast jeśli wrzuce płyte DVD i zacznę kopiować na dysk dane następuje restart - co może być przyczyną ?

zmieniałem napędy (pierotnie jest LG 4167B) i pamiątki.

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. a system to win2000 ??? , john565 16/06/06 10:08
    ???

    f*ck

    1. XP prof. sp2 , PaszkfiL 16/06/06 10:39
      j.w

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. ekhm to nie pomoge... , john565 16/06/06 11:00
        kumpel miał taki motyw że mu sie wysypywała pierwsza patycja na dysku gdy miał 2000 i tylko wtedy sie to działo gdy na 1 raz kopiował na dysk całe dvd, na xp jest wsio wporządku

        moze przeinstaluj system, albo jak masz odadtkowy dysk umieść na nim śiweżą instalacje i popracuj na niej bedziesz miał potencjalnego winowajce z głowy

        f*ck

  2. podepne sie , wukillah 16/06/06 10:46
    norton ghost 2003. ustwiam kopiowanie partycji na dvd. restart, boot dosu i uruchomienie ghosta, przy ok 50% skopiowanych danych komputer "wylacza sie" - tak, jakby nagle wylaczyli prad.
    pomaga tylko reset.
    o co biega? przedtem robil kopie bezbolesnie.

    just d'oh it!

  3. A sprawdz może napiecia , Markizy 16/06/06 11:32
    Być moze dochodzi do jakiegoś spaku napiecia z nieznanej przyczyny, a dodatko jeszcze sprawdz ramy tak dla pewnosci bo to one też moga byc przyczyna.

    To ja moge doradzić a nic wiecej mi do głowy nie przychodzi.

    Na Bordzie od 2003-03-03:D
    i5 6600, 2x8GB, 7770

  4. miałem tak , rkowalcz 16/06/06 15:30
    przy wkładaniu płyty
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2006&id=111176
    wymieniłem zasilacz na chiefteca i działa :-) (wczesniej był jakis noname)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL