Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97959 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Programik do przegladania grup dyskusyjnych , Portal 16/06/06 10:01
Witam
Moze ktos z Was doradzi mi jakis maly , fajny i prosty programik do przegladania/wysylania wiadomosci do grup dyskusyjnych.
Chcialbym aby byl prosty , najlepiej w jezyku polskim, mial opcje sprawdzania wiadomosci na grupach co iles tam minut ( tak jak odbieranie poczty)
Do tej pory uzywalem Outlocka Express ale cos ostatnio szwankuje

  1. przerzuć się z OE na thunderbirda , Endrioo 16/06/06 10:16
    dobrze odbiera pocztę a przeglądaniu grup też nie ma czego zarzucić

    empty space

    1. do odbierania poczty , Portal 16/06/06 11:14
      to mam Outlocka z Office 2003 - niestety w pracy tez mam ten system i przesylam sobie miedzy praca i domem rozne terminy spotkan , notatki itp

  2. Uzywam , m_aczo 16/06/06 11:02
    40tude Dialog - rewelacja! Ten tez polecam :)

    1. głos za w/w.. , carlosA 16/06/06 11:25
      http://40tude.com/

      #whatever

    2. powiedz mi prosze , Portal 16/06/06 11:29
      jak w tym programie wskazac programowi folder w ktorym ma przechowywac pliki z grupami ?

      1. z tego co pamiętam , m_aczo 16/06/06 11:45
        to przy pierwszym uruchomieniu program się pytał czy używać katalogu w którym program jest zainstalowany, czy profilu globalnego.

    3. a jak zrobic , Portal 16/06/06 13:18
      aby odpowiedzi w danym watku byly widoczne po rozwinieciu krzyzyka a nie jedna pod druga Re Re Re
      Wybralem kilka grup ktore sybsrytuje - w niektorych ladnie widac krzyzyki i odpowiedzi sa dopiero po otwarciu krzyzka a w niektorych grupach odpowiedzi sa jedna pod druga Re Re Re i krzyzykow brak :(

      1. posortuj je klikając , m_aczo 16/06/06 17:44
        nad plusami w belkę (nie wiem jak dokładnie to napisać, ale chyba wiesz o co chodzi?)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL