Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:04
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103593 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uTorrent - spolszczenie , Portal 16/06/06 22:00
Witam
Sciagnelem sobie pliczek utorrent.exe (wersja 1.5 stable) oraz plik dl.php (plik jezykowy). Wgralem je do jednego katalogu ale w zaden sposob nie moge zrobic aby utorrent byl po polsku - mam do wyboru (w opcjach) tylko jezyk angielski
Co zrobic aby byly takze inne jezyki ?

  1. dl.php??? , ligand17 16/06/06 22:08
    Przemianuj go na utorrent.lng i powinno być OK.

    1. dzieki , Portal 16/06/06 22:10
      dziala

  2. tak , shavell 16/06/06 22:13
    ściągnij utorrent.lng http://www.utorrent.com/download.php na dole strony, do tego samego katalogu co utorrent.exe i reszte tak jak predzej. U mnie to podziałało

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  3. wiec tak , voyteck 16/06/06 22:13
    sam uzywalem angielskiego, ale wlasnie sciagnalem plik jezykowy ze strony

    http://www.utorrent.com/download.php

    i skopiowalem go do katalogu z utorrentem, potem juz tylko zmienic w ustawieniach wyglad (options-preferences-appearance) i juz mam pl

    'To install langpack, simply copy the file into directory with µTorrent executable. The program will install it automatically."

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

  4. wszystko bylo by oki ale.. , Portal 16/06/06 22:18
    u mnie jak chce sciagnac plik to wyskakuje okienko z nazwa dl.php - dopiero jak zmienie na nazwe taka jak podajecie to wszystko dziala poprawnie
    Dziwi mnie tylko czemu u mnie tak nazywa sie plik z tlumaczeniem podczas sciagania

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL