Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112172 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] takie 2 stare gry... , Abacus 19/06/06 10:30
... pare dni temu spalila mi sie plyta glowna i moj ukochany GF4Ti :( i teraz jade na zintegrowanej grafice, wiec pomyslalem sobie ze w jakies stare gry sobie pogram, i przypomnialy mi sie takie 2:
w pierwszej byles barmanem, a druga to taka rysowana/komiksowa strategia ala UFO, cos w przyszlosci, gdyby ktos z was pamietal tytuly i jeszcze wiedzial gdzie to znalezc (zwlaszcza to rysowane ufo) bede bardzo wdzieczny,

best regards :)
mac

  1. jedna juz znalazlem :) , Abacus 19/06/06 10:44
    barman nazywa sie Last call i jako abandonware jest na the-underdogs.info

  2. starcraft pójdzie , john565 19/06/06 14:27
    polecam !, w skelpoie neicałe 50 zł

    f*ck

  3. Ja ostatnio uratowałem płytę główną od spalenia - komp , sebtar 19/06/06 18:29
    się zawiesił ale zaraz wstał i działa - pewnie kurz, zaglądam a tam kondziory rzygają na całego.
    A dzisiaj wyglądało to tak:
    Wyjęcie Solteka z obudowy, łap za lutownicę (wiązanka przekleństw), pójście do szafy po elektryczny odsysacz do cyny - dalej nie idzie (wiązanka przekleństw), pójście do szafy po wiertarkę do PCB (wiązanka przekleństw) i kto znów złamał wiertło 0,8 mm i tak zostawił (wiązanka przekleństw) no w końcu może wlutuję te kondensatory (wiązanka przekleństw) ale płyta pewnie i tak nie przeżyła (wiązanka przekleństw) składam wszystko do kupy z powrotem i komp o dziwo działa. Ale nie polecam nikomu naprawiać płyt głównych Solteka - straszna mrodęga ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL