Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 113216 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co by było gdyby.... , urbi200 19/06/06 15:20
wszystkie mecze w grupie na mundialu zakonczyly sie wynikami 0:0 ? wszystkie druzyny mialy by po 3 punkty no ale nie mozna by bylo klasyfikowac ich wg liczby strzelonych bramek bo ich nie ma:)) bardzo mnie to ciekawi, co wtedy ? gdzies slyszalem, ze w takim przypadku decyduje ranking fifa, ale nie chce mi sie w to wierzyc, przeciez to by bylo bez sensu...

gg: 3404240

  1. wszystkie mecze w grupie na mundialu zakonczyly sie wynikami 0:0 .... , john565 19/06/06 15:31
    WTWT na przyszłość i zaznaczja że ot

    f*ck

    1. po co zaznaczać? , myszon 19/06/06 15:38
      przecie: Post pochodzi z działu: ot

      A co do tematu to myślę, że gdyby tak było odwołaliby mistrzostwa :) Po co oglądać mecze bez bramek?

  2. Dogrywki , NimnuL-Redakcja 19/06/06 15:37
    czyli dodatkowe mecze ktore mialyby wylonic zwyciezce. FIFA ma przewidziane dzialania na wypadek remisow. Pozniej licza roznice bramek uzyskanych, straconych, strzalow na bramke itd itd ... zwyciezca znajdzie sie na drodze eliminacji.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dogrywki , urbi200 19/06/06 15:44
      zmienily by chyba harmonogram calych mistrzostw :)

      gg: 3404240

  3. losowanie , barty 19/06/06 15:43
    http://www.ms06.pl/news/0/news705.html

    kiedyś coś tu wpiszę...

    1. :)) , urbi200 19/06/06 15:45
      tego sie najmniej spodziewalem

      gg: 3404240

    2. zajebisty pomysl , pittek 19/06/06 19:41
      losowanie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL