Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116794 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ASRock K8 939Dulat-SATA2 /Uli M1695/ Sock 939+A64 3800+ 1GB Ram 333 , Albin 19/06/06 23:17
Witam!

W związku z planowaną zmianą sprzętu na ASRock K8 939Dulat-SATA2 /Uli M1695/ Sock 939 + A64 3800+ venice,mam pytanie:

Zostanie mi 1GB (512+256+256) Ram DDR 333,tak orientacyjnie/procentowo jak bardzo spowolni zastosowanie ramu 333MHZ w tym zestawie ?

w skład zestawu wchodzi również Winfast 6600GT AGP,komp służy mi przeważnie do grania.

dzięki,wszystkie sugestie mile widzane !

A64 3800+\
1GB DDR333 \
WD800JB\Galaxy7900GS

  1. Niewiele , Ament 19/06/06 23:23
    Jakies 5%... Z drugiej strony jak bedziesz krecil HTT czestotliwosc pamieci tez pojdzie w gore... W tym zestawie proc sie bedzie nudzil przy tej karcie...

    I
    -AMENT-
    I

  2. to odpuszcze sobie zmiane ramu,chyba że na jakiś 533 czy coś takiego , Albin 19/06/06 23:53
    w zasadzie wcale nie kręce :) zależy mi na stabilności i komforcie użytkowania do którego jestem przyzwyczajony,poprzez to co mam teraz.
    Grafike zmienie z biegiem czasu co,byś proponował pod ten zestaw ? AGP/PCI,tak się przyglądam GF 7600GT.

    mam zasilacz chieftec 420W

    A64 3800+\
    1GB DDR333 \
    WD800JB\Galaxy7900GS

  3. Dwie podpowiedzi... , Grolshek 20/06/06 08:26
    ...plyta ma cztery sloty ostatnio wkladalem do niej 1gb+512+2x256 i wsio bylo ok... Z kart graficznych Niemiec na purepc.pl sprzedaje 7600GS 1,2ns Zalman edition i tylko ta karte bierz... Ma taniej niz ja w hurtowni...

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL