Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 662 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

laptop i projektor problem z filmami , xan 20/06/06 10:36
Mam problem z wyswietlaniem filmow na projektorze. Laptop Actina projektor Epsona. Jesli zapuszczam jakikolwiek film widac tylko okienko a w srodku czarna dziura. Obrazki, tekst, nawet prezentacje w PP :) wyswietla bez problemow. Na ekranie laptopa wszystko dziala ladnie. Moze ktos wie w czym problem, aha system Home + SP2.

Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  1. moim zdaniem , J@rek 20/06/06 10:40
    trzeba wejść do opcji karty graficznej i ustawić odpowiednie wyświelanie... w radeonach... tryb teatralny albo to samo dla wszytkich.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. ustawione , xan 20/06/06 10:48
    W opcjach ustawiony jest na wyswietlanie tego samego dla ekranu i projektora. Poblem w tym, ze nie wyswietla tylko i wylacznie samego strumienia wideo, okienka, przyciski, tekst idzie bez problemu. Podejrzewam problem po stronie directx ale nie jestem pewien.

    Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

    1. jaka grafika? , Nazgul 20/06/06 10:54
      napisalem Ci co masz zrobic. Wlaczyc tryb teatralny w ATI lub wideo pelnoekranowe w Nvidia. W sterowniku poszukaj we wlasciwosciach

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  3. radeon tryb teatralny, gf video pelnoekranowe , Nazgul 20/06/06 10:53
    bylo chyba z 4 razy

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  4. ogolnie jak masz stery w trybie advanced , wikear 20/06/06 12:36
    to ustaw tryb overlay... to samo bywa jak sie obraz na TV puszcza...

    OVERLAY :P

    1. tzn , wikear 20/06/06 12:37
      glupio napisalem

      pokombinuj z roznymi opcjami overlay, albo spr czy masz go wlaczonego w ogole...

  5. jeśli podłączyłeś projektor przez gniazdko monitora , Visar 20/06/06 21:48
    to na czas prezentacji ustaw go primary, wtedy na projektorze będzie film, a na laptopie czarne okienko. Inna możliwość to otwórz na początku dowolny film i zostaw go gdzieś w tle, teraz otworzenie następnego bez zamykania poprzedniego będzie wyświetlało film i na laptopie i na projektorze, po prostu nie da się utworzyć dwóch obszarów overlay.

    Visar

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL