Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116886 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drukarka do 400-450 PLN - jaka? , Czarek 20/06/06 12:23
Musze kupic nowa drukarke - cena jak wyzej (im mniej tym lepiej oczywiscie). Drukarka do domu, do drukowania tekstu tylko i wylacznie. Co sie obecnie oplaca brac? Zalezy mi na trwalosci, taniej eksploatacji (alternatywne "paliwo" etc ;), dobrych sterownikach, dlugiej gwanancji, dobrym/tanim serwisie - cisza/glosnosc i szybkosc mniej istotne. Port docelowy: najlepiej USB (1.1), w ostatecznosci LPT.

Zastawiam sie nad 2 opcjami: nowa atramentowka lub uzywana laserowka z Allegro (znajde nowe laserowki w tej cenie godne uwagi?).

Jesli wiecie jak wyglada serwis u danego producenta w razie awarii (w czasie gwarancji i ew. po), to piszcie.

aha: mozliwosc auto druku obustronnego mile widziana.

dzieki!

  1. hp 1020 , pablo85 20/06/06 12:29
    pzdr

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

  2. Popatrz pięterko niżej , DJopek 20/06/06 12:33
    jw.

    1. hmm , Czarek 20/06/06 12:35
      o kurde - nie widzialem tego :D

    2. hmm , Czarek 20/06/06 13:37
      ale nie widze tam Twojego posta :)

      a moze archiwum ;)?

      1. Hehehe , DJopek 20/06/06 13:56
        A gdzie ja napisałem że tam niżej coś "naskrobałem"? ;-) Dałem tylko info że niżej podobny wątek i tyle.

        Osobiście polecam HP2200D - taką mam i sprawuje się wyśmienicie, tylko że używana, więc brak gwary, duża ale za to szybka i z duplexem :) Bardzo fajna sprawa :)

        1. hmm , Czarek 20/06/06 14:13
          a ile za nia dales i gdzie kupiles (Allegro? jesli tak to u kogo?) gwary zupelnie 0?

          1. Odp. , DJopek 20/06/06 14:19
            400zł - kupiłem od gościa poprzez allegro z Dąbrowy Tarnowskiej, żadna firma etc. Odebrałem osobiście, przebieg to jeden zużyty oryginalny toner i połowa zamiennika (czyli na oko jakieś 6-7tys stron, dla tej drukarki to jest pestka). Więc miałem jeszcze połowę tonera do tego. Drukarka zadbana, niezabrudzona, igła oprócz braku klapki przykrywającej porty...

            Po 5 miesiącach mogę powiedzieć że był to udany zakup :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL