Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42503 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Dlaczego Vista 64bit >32bit , Alonzo Vega 23/06/06 01:24
Witam, Mizdrosoft jaki¶ czas temu udsotępnił 2 wersje Beta VIsty jedn± 32 bitow± a drug± 64 , ta pierwsz ma 3.5GB , a druga(64) 4,4GB. I może kto¶ z Was się orientuje dlaczego aż taka różnica jest?

  1. to raczej pytanie do microsoft , zorg 23/06/06 01:29
    akurat ja mam zainstalowana te x64.

    salsa merenqe bachata

  2. skoro ma wieksza , kubazzz 23/06/06 02:40
    liczbe w nazwie to musi wiecej zajmowac.
    najciemniej pod latarnia;)))

    SM-S908

  3. heh w sumie mnie to cieszy , Alonzo Vega 23/06/06 07:26
    a nie wkurza czy martwi, znczy że duużo różnic jest , i sporo , systemu przerobione na te 64Bit , co powinno mieć przełożenie w wydajno¶ci ( jej skok ponad rok temu w różnych testach sięgał i 500%)

    1. Hmmm , Poke 23/06/06 09:28
      A nie jest to tak ze 64bity daja tylko zwieszkenie adresacji pamieci, ale przyrostu juz zbyt duzego nie?

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      1. tak , Franz 23/06/06 10:34
        ale na 32 bitowych prockach tez moznesz przekroczyc granice 4gb to zalezy od sztuczek producenta plyty glownej

        inna sprawa ze po co ci mozliwosc adresowania iles tam terabajtow ramu ?? na dzień dzisiejszy kosci 2gb (a na plycie zwykle sa nie wiecej niz 4 sloty) sa tak koszmarnie drogie ze na pewno tego nie kupisz do domowego uzytku zeby w jakas strzelanke pocinac

        Jest Ľle a będzie jeszcze gorzej.
        Niedługo nas z ujni europejskiej
        wyrzuc±.

        1. Wlasnie o to , Poke 23/06/06 14:59
          mi chodzi ze 64Bity to bardziej marketing niz rzeczywistosc.

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  4. .:. , Shneider 23/06/06 10:10
    bo tam sa 64bit tapety :D

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. niezłe , DmK 23/06/06 11:42
      ponad 21 bitów na kanał.... hehe nie wiem czy starczyłby tych 4 giga na tapetkę w mocnej rozdziałce ;)

      1. no a , Alonzo Vega 23/06/06 21:15
        różnicy i tak na monitorach nie było by widać :)

        1. Ale jaki , Poke 24/06/06 10:08
          szpan! :)

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL