Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60729 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Krakusów choć może nie tylko? , Marcinex 25/06/06 10:24
Może ktos sie wybiera na Piknik Lotniczy na Czyżynach dzisiaj? Można by sie jakoś umówic, piwko wchłonąc i fotki popstrykac? Ja tam bedę koło 16 i zostaję do końca.

Nie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest!

  1. Jak będziesz tam , siaraps 25/06/06 11:13
    to jeśli masz okazję strzelaj dużo fotek latającym samolotom! Czasem można "ustrzelić" coś ciekawego np:
    http://www.nautilus.org.pl/
    Jak twierdzi autor strony (którą zreszta lubię czytać) na takich imprezach często można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy tak jak w tej Góraszce :)

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

    1. Heh , Marcinex 25/06/06 11:45
      nie omieszkam pofocić ;)

      Nie ma piekła poza tym światem, on nim
      jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
      on nim jest!

  2. Dobrze wiedziec, , PePe78 25/06/06 12:57
    nie mam co do roboty dzisiaj popoludniu, więc może się wybiorę.

    Z grodu Kraka

  3. Ja właśnie wróciłem , DJopek 25/06/06 13:40
    I mam dość, słońce i gorąc taki że nie da się wystać, a cienia jak na lekarstwo. Już nie mówiąc że moja v3 z zoomem x4 jest przeznaczona nie dla takich imprez :/ A szkoda bo było na co popatrzec, zarówno w powietrzu jak i na lądzie hehe ;-))))

    1. a co sie z twoja , kubazzz 25/06/06 13:56
      cyfrowka dzialo?
      bo tak to napisales dziwnie.

      SM-S908

      1. Nic się nie stało , DJopek 25/06/06 14:17
        Ale do trzaskania dobrych fotek samolotów na takiej wysokości to potrzeba porządniejszego obiektywu i tyle.

        1. eee tam , kubazzz 25/06/06 14:25
          lepszy rydz niz nidz.

          SM-S908

          1. A co jest nidz? , DJopek 25/06/06 14:31
            ;-)

            No i co z tego że robiłem fotki, jak samolot to czasami zajmuje 5% całości fotki, a reszta to pięęęękne niebo :) Po prostu na takie impry to trzeba lednak nie cyfrowej małpki, ale cyfrę/analog z dłuższym obiektywem i tyle...

            1. nidz , kubazzz 25/06/06 14:45
              to jest rymowanka do rydz.
              proste.

              SM-S908

  4. hehe, tez wlasnie wrocilem... , Kenny 25/06/06 15:11
    ale z fotkami ciezko bo cos mi manualna ostrosc szwankowala i walczylem na AF...

    Patelnia faktycznie niesamowita... Ale lataja fajnie, szczegolnie Jurgis Kairys - to ten Litwin, ktory przelecial pod mostami w locie odwróconym...

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL