Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51

 Dzisiaj przeczytano
 59505 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym naprawić plik .avi ktorego virtualdub nie łyka? , Kriomag 26/06/06 00:10
Zgrywałem dla mamy film w DScaler-ze, poszedłem w trakcie na rower, jak wróciłem i zatrzymałem nagrywanie okazało się, ze plik ma równo 4GB (więc chyba sam przerwał w trakcie bo powinien mieć więcej).
Próbowałem go otworzyć w virtualdub-ie bo odtwarzacze (cinemaplayer i mediaplaerclassic) go nie łykały ale też kiszka :/ Niby rekonstruuje missing index blok ale jak skonczy nie da się nic zrobić bo wyskakuje błąd (chyba -100).
Natomiast jak podzieliłem plik 'na chama' total commanderem po 100MB to pierwszą część virtual dub łyknął (reszty nie rozpoznaje w ogóle), był obraz i dziwięk więc coś tam siedzi w tym .avi-ku. Macie jakieś pomysły? Mówiłem mamie, ze jej nagram a tu klops :(

  1. DivFix , McIsland 26/06/06 00:47
    http://www.divx-digest.com/software/divfix.html

    spróbuj tym

    GTD ...

    1. I/O Error 131 :( , Kriomag 26/06/06 10:46
      i nic nie robi...

      1. eeee , john565 26/06/06 11:06
        musisz uciąć oststnie 100 mega, albo i 200 (a może enawet 10 starczy) albo przenieśc wszytsko na dysk z ntfsem bo rozumiem że pod fat 32 to robisz ?

        f*ck

        1. jest ntfs , Kriomag 26/06/06 11:39
          a fat32 to od kilku lat nie widzialem :)

          1. Szukałem coś na temat tego błędu , McIsland 26/06/06 12:02
            alle nic mądrego nie znalazłem, spróbuj może AVI Fixed

            http://www.divx-digest.com/software/avifix.html

            GTD ...

            1. ten przynajmniej coś robi ;) , Kriomag 26/06/06 12:06
              zaraz zobaczymy jaki efekt :)

              1. efekt ten sam... , Kriomag 26/06/06 12:15
                bez zmian :(

  2. to ja nie wiem... , john565 26/06/06 11:44
    :P w każdym bądź razie spróbuj go obciąć :]

    f*ck

    1. ociąłem ostatnie ~110MB , Kriomag 26/06/06 11:59
      ale to nic nie dało... :(

  3. a vdub podaje takie info o pliku: , Kriomag 26/06/06 12:18
    http://img49.imageshack.us/img49/2772/error0sg.jpg
    jak chcę przekompresować albo odtworzyć to wyskakuje error -100

    1. wywaliłem ffdshow , Kriomag 26/06/06 12:31
      i vdub łyknął :/ niestety plik po direct stream copy jest niepełny :( zacząłem nagrywać o 17:15 a skonczylem o ~19:30, jak go odtwarzam to od razu zaczyna się dobranocka :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL