Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12408 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Intel blokuje SLI Nvidii na Conroe! , j23 28/06/06 11:28
Jednocześnie chipsety Intela 975/965 mają wspierać Crossfire Ati (Atli i Intel podpisały umowy o ścisłej współpracy i wymianie patentowej). No to się Nvidia doigrała za robienie dobrych chipsetów do AMD... http://www.theinquirer.net/?article=32667

Dumny nosiciel moherowego beretu!
Me gustan tomar mis copas
Żubrówka es lo mejor!

  1. na miejscu nvidii , xan 28/06/06 11:38
    Gdyby Intel rzeczywiscie wykrecil taki numer wystarczy, zeby nvidiia obnizyla ceny kart. Poplynalby wtedy i Intel i ATI. Bo nikt sensownie myslacy nie przeplacalby 4 razy za cos co nijak nie przekladaloby sie na efekty.

    Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  2. Phi , ligand17 28/06/06 12:04
    http://www.theinquirer.net/?article=32641

  3. hmm , 0r8 28/06/06 12:08
    "We hear that Intel doesn’t want to let Nvidia's SLI to run on its boards, at least not officially.

    There will no-doubt be a leaked driver that will allow such a scenario, but even if the high-end tweakers society might be happy about it, none of the system integrators or OEMs will make such a machine as the driver would never be official and WHQL."

    pfff, tez mi problem. oficjalnie prockow tez podkrecac nie mozna.

  4. no i? , Dabrow 28/06/06 13:16
    w czym problem? Ktoś im każe? Ktoś zabroni?

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

  5. hmm... , MatiZ 28/06/06 19:16
    dlaczego fifa2005 dziala mi na radeonie :P ponoc takie pakty tam były ze szkoda gadac... ea games z nvidia podpisaly pakt na ktorym gry ea games mialy dzialac tylko na nvidii... widzimy efekty :)
    to samo bedzie tutaj

    Meet me after midnight #Farcry

  6. to nie tak , RusH 29/06/06 06:59
    Intel po prostu nie kupil licencji na SLI dla tych chipsetow

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL