Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 18343 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

procesor,plyta,grafa =1500zl ? (co wybrac?:) , mike1984 28/06/06 16:11
poradzcie mi co na dzien dzisiajeszy wybrac, czy moze oplaca sie jeszcze poczekac miesiac dwa ?

-=Człowiek sie uczy całe życie=-

  1. Hmmm , ligand17 28/06/06 16:28
    Na przykład:
    Proc AMD A64 3000+ - ok. 400
    Gigabyte NF4 Ultra - 350
    za pozostałe GF 7600GT lub ATi X1800GTO.

  2. oplaca sie poczekac , kubazzz 28/06/06 17:19
    zawsze sie oplaca.

    SM-S908

    1. no ale teraz zbliżają się te duże przeceny... , pi_3-14 28/06/06 17:31
      i to poczekać będzie bardzo krótkie.

      1. hmm , 0r8 29/06/06 10:04
        czekac do premiery C2D a wtedy E6300 + ASRock Conroe-eSata2 + cokolwiek.

        1. hmmm , tomex 30/06/06 08:02
          Witam !
          Nie zrozum mnie zle - ale rozumujac czy tez podchodzac do sprawy zakupu sprzetu komputerowego w ten sposob, mozna by bylo czekac w nieskonczonosc. W rzeczywistosci nic sie na tym nie zaoszczedzi, mam tutaj na mysli relatywne podejscie do sprawy ;)

          pozdro_4_all

          1. hmm , 0r8 30/06/06 09:29
            akurat nie w tym przypadku.
            raz, sa DUZE obnizki zarowno u Intela jak i AMD.
            dwa, wchodzac w 775/AM2 masz platforme na dluzszy czas.
            trzy, wchodzisz od razu w DDR2 - DDR na chwile obecna to juz przezytek.
            a poza tym, to raptem miesiac.

  3. 27 lipiec obnizka Intela , Emios 28/06/06 17:53
    123

  4. ale do czego , Franz 28/06/06 18:25
    ten komp ?
    jak do sapera to nie zmieniac

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

  5. podobnie , sonkowy 28/06/06 19:23
    jak ligand17, tylko grafę dałbym 7300GT (500/1400) i wszystko wsio by chodziło, i nie przepłacałbym zbytnio

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL