 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ligand17 06:56 » DJopek 06:56 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23371 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
SkyStar@ - ProgDVB - ma ktoś fajnie poustawiane? , borg18 29/06/06 17:51 Witam nie jestem na czasie a wlasnie zainstalowałem karte, czy nieposiada ktoś gotowego programu ProgDVB ze wszystkimi ustawieniamizebydziałał fajniutko?https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) - Proponuję Dvbdream , Jacenty 29/06/06 19:17
w/g mnie ten program lepiej działa z SkyStar-em niż ProgDVB,
a dodam jeszcze że tylko pod W2000 i XP. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|