Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57

 Dzisiaj przeczytano
 27652 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przyrost wydajnosci -pytanko... , scandoorphy 30/06/06 15:02
Planuje zmienic Plyte+Procesor. Obecnie mam Asrock K7s8X na SISie i Athlona XP 2200+. Chce wymienic na 939 (Asrock939Dual) + AMD64 3000+ Venice. Jak myslicie czy wzrost wydajnosci bedzie istotny? Czy taka zmiana moze wiele nie zmieni?
Dzieki
Pzdr

scandoorphy

  1. zmienic , Piratez 30/06/06 15:05
    napewno zmieni
    ale ja bym poczekal troszke i poczekal jak bedzie wygladac sprawa cenowa z conroe. Do tego maja potaniec dualcory od amd....
    ogolnie teraz nie jest najlepszy czas na zmiane platformy:)

  2. wzrost powinien być dość zacny , Soulburner 30/06/06 15:40
    ale tak jak Piratez, radzę poczekać do premiery intelowskiego Core 2, wtedy procki AMD mają znacznie stanieć, szczególnie X2 3800+, który ma kosztować ok. 600zł (zarówno AM2 jak i 939).

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. a ja dopiero kupilem kompa :/ , laciak88 30/06/06 15:51
      z athlomen 3700+ za ponad 800 zl :/. jakbym wiedzial, ze tak bedzie, to bym poczekal

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. trzeba było czytać boarda ;) , Kriomag 30/06/06 16:10
        jw.

        1. ja kupilem , laciak88 30/06/06 16:24
          go miesiac temu, a jeszcze wtedy nie bylo am2 i zapowiedzi obnizki

          "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
          life's problems."

          1. swoja droga , scandoorphy 30/06/06 16:28
            to nie wydaje mi sie aby w takiej sytuacji handlowcy od razu zareagowali i obnizyli ceny. Przynajmniej u nas. A nie wiecie kiedy dokladnie to nastapi?

            scandoorphy

            1. Intel 27 lipca , Emios 30/06/06 16:44
              po 3 dniach ceny juz spadna 805 ok 410 zł bedzie kosztowac

            2. najwyzej , laciak88 30/06/06 16:54
              kupie jakiegos dwujajowca tanio :)

              "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
              life's problems."

  3. Ta nowa plyta jest calkiem spoko ;) , Ziola 30/06/06 20:08
    A procek tez slodki ;) U mnie chodzi na 2.3 GHz na standardowym chlodzeniu.
    Wzrost wydajnosci jest calkiem spory... nie mniej, jesli chcesz pograc, to najwiekszego kopa da dobra karta dolozona do tego nowego zestawu..

    Pozdrowienia

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL