[OT] No i mamy mistrzostwa Europy!! Aux armes!! , kubazzz 1/07/06 22:47
dzien niespodzianek:D
a ja sie ciesze!

SM-S908

1. tez sie ciesze :) , waski 1/07/06 22:51
    nie lubie Francuzow, ale kibicowac Brazyli? bez sensu :p Zreszta wygrali zasluzenie, nie ma mowy o tym zeby sedzia kogos przepchnal

SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

1. Jeśli już to sędzia bardziej chciał przepchnąć Brazylijczyków , zartie 1/07/06 23:58
      Taki wyga dał się nabrać na przedstawienie Ronaldo w 88. minucie ?! Tylko żółta kartka dla Juana za faul w 45.?

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

1. hmm , bartek_mi 2/07/06 00:13
        w takimmeczu nie daje sie od razu czerwonej - madre posuniecie ze strony sedziego
        czerwony kartonik pojawia sie tylko wtedy gdy jest ewidentna i niezaprzeczalna
        a jak sa watpliwosci to imho lepiej sie powstrzymac (patrz karny dla wlochow z meczem z australia)

gdyby dal czerwona to by dopiero byl szum odrukowanie

i w sumie to nie wiem po co to pitolenie o drukowaniu - mecz byl, 90 minut bylo, mieli dosc czasu zeby huknac 10 bramek
        formy nie ma to i wygranej nie ma

dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

1. tylko w porownaniu , kubazzz 2/07/06 00:30
          z ta zolta co ronaldo wymusil to tam powinny byc 2 czerwone;))

SM-S908

2. W 45. minucie może miał rację ... , zartie 2/07/06 00:37
          Sam też nie byłem pewien czy powinien dać czerwoną. Ale po późniejszych jego decyzjach jakoś nabrałem przekonania, że Francuz w takiej sytuacji dostałby kartkę czerwoną.
          Natomiast 88. minuta i żółta kartka dla Thurama po marnie odegranym przez Ronaldo przedstawieniu to już lekka przesada :-/

2. Ja tez - "dobre stare wino" najlepszy mecz na mistrzostwach , dida 1/07/06 22:51
    Do tej poy - fajnie sie ogladalo choc koncowka siadla

3. :(((((( , DJopek 1/07/06 22:54
    Do dupy, pocieszam się tylko tym że i tak finału nie obejrzę - więc Tummi - nie ściagaj finału, brazylii nie ma więc nie warto już :)

1. Hmm... , DJopek 1/07/06 23:07
        Widzisz, niektórzy kibicowali Naszym na mundialu mimo iż byli słabi i co się oszukiwać nie mieli szans za sukces, a u mnie jest podobnie tylko z Brazylią... Mimo iż dziś zagrali słabo z czego sobie zdaję sprawę...

1. rozumiem... , xmac 1/07/06 23:11
          i cenie taka postawe

XMAC

2. Piąteczka!!! , muminisko 2/07/06 18:54
          Mam tak samo. O meczu nic nie napiszę, bo jeszcze nie ochłonąłem, a Heineken wyrobi dzięki mnie target na 2006 już w lipcu...

Witam !
      Tu nie chodzi o to ... (pamietam gorsze FINALY pucharowe)
      Tu chodzi o Brasil - rozumiesz ? ;)
      BRRRAAASSSSSIIILLL !!!

pozdro_4_all

5. Brazylia - cieniasy , ViS 1/07/06 22:57
    rolling on the floor laughing!
    przez cały czas arcyfani Laskatinhos powtarzali - "grają ze słabymi przeciwnikami na pół gwizdka" - guzik prawda haha! Oni po prostu nie umieją lepiej! </still_rolling_and_laughing>

I will not buy this record - it is
    scratched.

6. muahahhaahah! , Dygnitarz/Wiche 1/07/06 22:59
    Emeryci odesłali 'wielkich' canarinhos do domu >D

"Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

7. to ma byc Brazylia? , sakooL 1/07/06 23:00
    to popierdolka byla, nie Brazylia.

8. mecz taki sobie , troll 1/07/06 23:02
    ale żabojady zaslużyli na wygraną :) niech wskocza na najwyzsze miejsce na pudle M$ :>

9. To chyba normalne , Mademan 1/07/06 23:08
    Że mecze od 1/8 są mniej pasjonujące ale za to bardziej nerwowe i mają ten element zaskoczenia. Ale wyjątkowo w tych mistrzostwach mecze grupowe były w większości świetne i super się oglądało, za to faza turniejowa mnie rozczarowuje :/. Niemcy Mistrzem Świata !!!

10. popatrzcie tylko , kubazzz 1/07/06 23:12
    jak nam sie Mistrzostwa SWIATA zawezily;))

SM-S908

1. to Pitagoras , ViS 1/07/06 23:18
      też zamieszany w kod da vinci?

scratched.

11. buhaha , Daniel 1/07/06 23:30
    Bardzo dobrze - Brazylia to przereklamowane cieniasy !
    Tylko z kiepskimi druzynami umieli wygrywac, w dodatku na stojaka. A te wszystkie Ronaldinia, Ronalda, Robinia i Kaki - przereklamowane, zadufane gwiazdki. Jak trafili na pierwsza troche lepsze druzyna - to od razu out :) Juz mysleli ze sa mistrzami swiata, bo ograli Ghane :D

12. hmm , bartek_mi 1/07/06 23:38
    super - brazylijczycy grali gorzej niz francja - brazylia w sumie nic nie pokazala na tym turnieju - dobrze, ze odpadli!