Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 46472 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"File System Error" w MP3-Playerze - da się uratować? , pachura 3/07/06 19:04
Cześć,

Znajoma podrzuciła mi swojego Creative MuVo TX 256 MB, który nie działa. Po włączeniu, na ekranie playera wyświetla się napis "File System Error", po czym urządzenie samoczynnie się wyłącza. Po podłączeniu go do komputera przez USB, urządzenie jest wprawdzie wykrywane jako "Creative NOMAD MuVo TX USB Device" i pojawia się nowa litera dysku, ale poza tym system nie widzi nawet jego pojemności, typu systemu plików ani etykiety. Próba wykonania "cd F:\" kończy się komunikatem "Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy.". Dysku nie da się również przepuścić przez ScanDisk ani Format - oba narzędzia wychodzą od razu po naciśnięciu "OK".

Da się coś z tym zrobić? Podobno player nie upadł na ziemię ani nic takiego, a tylko był wyciągnięty z gniazda komputera bez "bezpiecznego usuwania urządzenia USB".

Dzięki...

  1. da sie , atay 3/07/06 19:32
    sciagnij softa do formatowania, sformatuj softem i bedzie chodzil

    _- Atay -_

    1. oczywiscie mam na mysli , atay 3/07/06 19:33
      soft creative'a do formatowania, na swoich stronach mieli

      _- Atay -_

  2. Przeflashuj go nowym softem... , Wolf 3/07/06 19:51
    Powinno pomoc...

    Vey iz mir!

    1. Zadziałało, dzięki ! , pachura 3/07/06 20:19
      Wrzuciłem nowy firmware ze strony Creative'a i jest git.

  3. Heh, kobity to są jednak zdolne, , sebtar 3/07/06 20:45
    a ja głupi myślałem że Muvo da się zepsuć jedynie przez rozdeptanie lub potraktowanie młotem ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. Hmmm, i kto twierdził, że tak można odłączać? , zartie 3/07/06 22:37
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2006&id=111315

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. Ja pisalem: , Wolf 3/07/06 22:43
      Takcie wyciaganie na "goraco"... , Wolf 26/05/06 16:47
      Jest najczestsza przyczyna uwalania odtwarzaczy mp3...
      Mozna tym sposobem upalic usb za rowno w kompie jak i i w pandrive/mp3...

      Dodam jeszcze ze zadna gwarancja tego ne obejmie...

      Vey iz mir!

      1. Dodam jeszcze ze... , Wolf 3/07/06 22:46
        Na wlasne oczy widzialem przynajmniej setke uwalonych w ten sposob odtwarzaczy...
        Czasami zmiana softu pomaga, czasami nie, w przypadku creative najczesciej pomaga, w przypadku "no name" najczesciej juz nie...

        Vey iz mir!

    2. ja twierdziłem , Master/Pentium 4/07/06 10:10
      jeszcze mi się nie udało w ten sposób nic uwalić
      A używam Creative ZEN Micro oraz Thomsona na karty SD oraz kilku pendrive w różnych miejscach. Całość działa ponad 2 lata (Thomson). Systemy to głównie XP (praca) oraz Suse (Dom i praca/serwery).

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

      1. Myślę że prawdopodobieństwo , sebtar 4/07/06 18:37
        uwalenia czegoś w taki sposób jest znacznie mniejsze niż nieuwalenia.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL