Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52825 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

W98 startuje tylko w trybie awaryjnym , burz 4/07/06 11:27
Spytam o to, co tygrysy lubia najbardziej - czyli o problem w Winda.
Dzis rano win98se uruchomil sie ni z gruchy, ni z pietruchy w trybie awaryjnym. Wczoraj zostal normalnie zamkniety, bez zadnych problemow.
Ciekawostka jest to, ze nie ma mozliwosci wyboru trybu (F8) przy uruchamianiu - startuje w awaryjnym i juz. I potem mozna tylko zamknac.
Rano nie mialem czasu przyjzec sie blizej, ale wstepnie - nie ma zadnych problemow hardware/software.
Wieczorkiem sprobuje z tym zawalczyc. Czy macie jakies sugestie, od czego zaczac/jaka przyczyna?
pozdr, burz

___

  1. sprawdź , Soulburner 4/07/06 12:36
    msconfig (start -> uruchom i wpisz msconfig), czy nie jest za dużo pozaznaczane/poodznaczane - powinno być wybrane albo "Normalne" albo "Selektywne", ale z większością opcji 'zaptaszkowaną'.

    Sprawdź też, czy czasem jakieś dziadostwo nie wlazło do np. autoexec.bat i nie wywołuje np. win.com /dx czy coś w tym stylu.

    Ostatecznie możesz uruchomić system w trybie wiersz polecenia - spróbuj trzymać CTRL przy starcie kompa, powinno wejść do menu startowego. Wtedy wpisz SCANREG /RESTORE i przywróć rejestr z dnia wczorajszego lub przedwczorajszego.

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. a, no i jeśli , Soulburner 4/07/06 12:37
      uda Ci się wejść controlem do menu startowego, może tryb normalny zapaca?

      You must gather your party before
      venturing forth.

    2. hmmm !!! , burz 4/07/06 21:07
      Niestety, to na nic. Control nic nie dal, pliki czyste i bez dziwnych wpisow, ale... wydaje mi sie, ze cos z klawiatura, bo gdy wreszcie zirytowany wyjalem i wlozylem wtyczke z plyty, to komp odpalil jak zawsze:)))
      Dziwne, dziwne.
      Dzieki za rady, pozdr, burz

      ___

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL