Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3613 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do inwentaryzacji stanów , DirT 5/07/06 17:24
Szukam jakiegoś programu do inwentaryzacji stanów w magazynie nie musi to być coś skomplikowanego wystarczy jakaś prosta baza danych gromadząca informacje czego ile mam na stanie

  1. np OO calc..... , rulezDC 5/07/06 18:32
    MS Excel i pare innych
    za malo informacji podales

    koniec koniec koniec

    1. niezapominajmy o , Deus ex machine 5/07/06 18:47
      notatniku .)
      Jaki system?
      Czy to ma z czyms wspolgrac?
      Darmowe?

      Wiecej szczegolow.

      "Uti non Abuti"

      1. szczegóły , DirT 5/07/06 20:07
        chodzi o ewidencjonowanie części samochodowych z podziałem na marki modele i typy ale tak zeby szło szybko z niego drukować, wyszukiwac i sprawdzać co aktualnei jest dostępne

        1. he he he.... , rulezDC 5/07/06 20:18
          no to jakis system bazodanowy
          zalezy jakie dokumenty chcesz tam jeszcze miec typu WZ PZ RW PW itd
          nie jest to takie proste
          jakby sie zdawalo
          takze milej walki
          z kolejkami fifo, lifo, rozliczaniem dostaw
          ostatnio walczylem troszke z magazynem takze wiem o co chodzi :)

          koniec koniec koniec

        2. w firmie , Deus ex machine 5/07/06 20:45
          robilismy systemy magazynowe na kodach kreskowych. I do tego zaden prosty program nie bedzie pasowal .) JEsli podejdzie Ci aplikacja magazynowa z"z polki" to fajnie, jak nie to albo sam piszesz albo musisz komus zlecic.
          Tak jak rulezDC napisal, jest z tym duzo roboty .)
          Powodzenia.

          "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL