Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11542 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szkolenia informatyczne - 5 tys zl do wydania...... , rulezDC 6/07/06 14:13
witam
pytanko jak w temacie mam 5 tysiakow na szkolenia informatyczne, co byscie polecili w tej cenie
rozpoczynac jakas sciezke M$ (tylko nie wiem co wybrac, jak dla mnie te ich sciezki i szkolenia sa powalenie jezeli chodzi o opis)
czy moze Red Hat
lub moze co innego
pozdrawiam

koniec koniec koniec

  1. zalezy co cie interesuje , PaKu 6/07/06 14:32
    ....

    bez podpisu

    1. no powiedzmy administracja systemami i bezpieczenstwo.... , rulezDC 6/07/06 14:36
      to chyba najbardziej
      no jeszcze bazy danych
      i to wszystko, programowanie nie wchodzi w rachube

      koniec koniec koniec

      1. to polecam , PaKu 6/07/06 15:21
        kurs CISCO

        bez podpisu

        1. ostatnio troszke czytalem o kursach CISCO.... , rulezDC 6/07/06 16:51
          i z wypowiedzi na usenet-cie wynika ze podobno zeszly na psy
          a pozatym kursy CISCO as na okreslony czas, takze po chyba 4 latach trzeba znowu zdawac egzaminy
          mnie chodzi o to w co wejsc czy w Microsoft i rozpoczacz sciezke, a skonczyc w nastepnym roku (nie stac mnie na calosc) - czy tylko zrobic wybrane szkolenie a reszte olac i isc na egzamin
          czy raczej skupic sie na systemach linukowych

          koniec koniec koniec

  2. sw. , Mms 6/07/06 16:25
    jw.

    Pozdrawiam

  3. jeśli o mnie chodzi to , Carmamir 8/07/06 09:41
    ja chce zacząć stopniowo zdawać testy do admina MCSE, myślę że pracodawca nawet jeśli będzie chciał speca od linuxa spojrzy łaskawszym okiem na kogoś kto ma opanowanego również Windowsa...

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL