Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11857 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Utrata danych na Pendrive. Komunikat : "Dysk nie jest sformatowany" , grattz 6/07/06 16:45
Dysk nie jest sformatowany - taki komunikat wyskakuje gdy chce wejsc na mojego Pendrive .
Da sie jakos odzyskac dane jakims prostym i darmowym narzedziem ?
Stracilem dosc wazne dane :(

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. W zasadzie jest to mp3 player , grattz 6/07/06 16:56
    przetestowalem ten program http://download.chip.pl/download_117642.html ale zero efektu.

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  2. Ciekawe dlaczego masz problemy... , Wolf 6/07/06 17:29
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2006&id=111315

    Vey iz mir!

    1. Po raz drugi , Mms 6/07/06 18:33
      moj super temat. :)

      Pozdrawiam

      1. No więc... , pachura 7/07/06 13:00
        Skoro w ogóle nie widać filesystemu, to próbowałbym raczej używać programów do un-formatowania i naprawiania partycji, typu:

        Get Data Back
        R-Studio Data Recovery
        Easy Recovery Pro (vel Tiramisu)
        PC Inspector
        Test Disk z Hiren's BootCD

        W moim przypadku:
        http://twojepc.pl/boardPytanie112895.htm

        ...mp3 player w ogóle odmawiał współpracy (nie dawało się go nawet sformatować). Pomogło wrzucenie nowego firmware'u, ale z tym może się wiązać wyczyszczenie danych.

        1. Dzięki. Dane odzyskałem , grattz 13/07/06 17:10
          teraz wypróbuje te programy.

          ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

        2. Udało sie ! , grattz 15/07/06 19:58
          Mp3 działa tak jak dawniej . Brakuje tylko jednej lini na wyświetlaczu . ( taka martwa kreska na całej długości wyświetlacza)
          Ale to juz chyba wcześniej było :/

          ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  3. A wszystko przez , Oxen 7/07/06 15:09
    A wszystko przez ulokowanie karty w bliskiej obecności komorki. Nie raz w serwisie zdenerwowana i prawie zapłakana Pani przychodziła z podobnym problemem :) Za każdym razek okazywalo się, że karty pamięci albo dyskietki leżały koło komórki w torebce. Tak jak napisał Pachura jedyny sposób to posłużyć się jakimś dobrym programem do odzyskiwania danych.

    Życzę powodzenia i pozdrawiam.

    1. Tak? , Wolf 7/07/06 15:21
      Dziwne...
      Od ponad 3 lat uzywam telefonow komorkowych z kartami pamieci...
      W telefonie ktory posiadalem jeszcze miesiac temu, antena znajdowala sie dokladnie w okolo karty pamieci( HTC Wizard)...
      Wszystko zawsze smigalo idealnie...

      Vey iz mir!

      1. No dokładnie!!! , Muchomor 9/07/06 14:45
        Gdyby było inaczej to producenci nie oferowaliby telefonów ze slotami na karty pamięci, czyż nie?
        Jak kolega Oxen w serwisie taką ciemnotę ludziom wciska to gratuluję pomysłowości.
        Używam N6230i z 1GB kartą pamięci odkąd go mam i nie było problemu :)))

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL