Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11875 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukiwany konwerter z DWG do PDF , Jaskier 6/07/06 16:52
Poszukuję jakieś dobrego, sprawdzonego, taniego, a najlepiej bezpłatnego :-) konwertera z plików autocada DWG do PDFa. Czy znacie może coś takiego? Czy możecie jakiś polecić?

  1. polecam lekturę , Lysy 6/07/06 16:59
    http://twojepc.pl/boardPytanie112989.htm

    1. próbowałem już tych , Jaskier 6/07/06 17:45
      konwertery - drukarek, ale nie działają za dobrze.

      1. ... , rad 6/07/06 21:27
        a co ci konkretnie kiepsko dziala?
        ja uzywam do tego samego celu PDF Creatora w domu i jakiegos innego w robocie i do obu nie mam zastrzezen. tak jak pisano w/w kazda drukarka do pdf powinna podobnie dzialac i jest najlatwiejsza w konfiguracji/obsludze

        mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

        1. to chyba coś źle mam ustawione , Jaskier 6/07/06 21:53
          jak drukuję jakiś projekt (pdf creatorem), to zazwyczaj nie mieści się on na kartce, karta jest ustawiona pionowo, a powinna pozioma, itp.

      2. Jaskier to rzeczywiście coś masz źle ustawione , Lysy 6/07/06 22:54
        Ja drukowałem z CAD (wprawdzie z IntelliCADa a nie AutoCADa) i CutePDF zrobił bez problemu z tego PDF-a. QPrinter wogóle nie chciał z CADa drukować.
        Może wywal wszystkie programy do robienie PDF-ow i reset a potem instalka CutePDF (najpierw converter, potem wlasciwy program).

        1. pomogło , Jaskier 6/07/06 23:54
          już jest ok, dzięki wielkie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL