Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26498 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z nagrywaniem DVD-Video , Sponsor 8/07/06 17:09
Mam nagrywarje LG GSA-4167B (okolo 3 miesiące stara). Na początku nagrywała bez większych problemów. Do nagrywania filmów używam Nero Vision. Jak nagrywam Nero to pod koniec nagrywania sie pieprzy. Zrobiłem update firmware nagrywarki, teraz spróbowałem ConvertXtoDVD. Bez dużych różnic. Wpadłem na pomysł że skonwertuje przy pomocy ConvertXtoDVD a nagram Nero. Zadziałało. Nagrałem jedną płytkę, później przy drugiej znowu, wypluł mi płyte przy 88%. Troche skakał mi bufor, więc zrobiłem restart, i jeszcze raz, 88% i to samo. Nagrywanie skończyło się błędem "Błędny adres bloku". Czy ktoś ma jakieś pojęcie co tu jest grane. HELP!!! Jakiekolwiek rady mile widziane i sorry za tak długi post.

  1. A na jakich płytach nagrywasz , Janusz 8/07/06 22:10
    Może tu jest problem?? Mam tę nagrywarkę. Od kilku miesięcy i na razie zero problemów.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    1. Sorry ze tak poźno odp , Sponsor 9/07/06 08:17
      Nagrywam na płytack Datawrite Mach 4 (czerwone) 16x

      1. a co to za wynalazek ??? , Master/Pentium 9/07/06 21:35
        weż jakieś przyzwoite płyty (Verbatim, Sony, TDK), nagraj je nieco wolniej (x6-x8) i wtedy potestuj. Nero powinień nagrywać dobrze, jeśli są problemy to poszukamy dalej.

        Tutaj http://www.bitburners.com/...rite_MACH_4_DVD-R_8x/
        masz test tych płytek. W skrócie: SZMELC.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL