Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40694 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zrobic zeby radio z neta w winampie sie nie dusilo przy wlaczonych torrentach?? , laciak88 10/07/06 16:47
Radio - 192kb/s
Lacze - neo640kb/s
Netlimiter nie radzi sobie (bitcomet nie leci nawet polowa lacza, ustawialem zeby dawal winampowi 30kB/s i i tak sie dusil, chociaz rzadziej, ilosc polaczen - ponad 400).
cFos tez sobie z tym problemmem nie radzi, chociaz sa priorytety poustawiane.
Ustawienia streamingu w winampie chyba ok (sprawdzalem na roznych i na tych chodzi ok).
Czy jest jakis program o wiekszej sile niz powyzsze sposoby?? Netlimiter narzuca mi te 30kB/s dla winampa, ale nadal co jakis czas zaczyna ciac i buforowac. Da sie idealnie to jakos ustawic??

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. prawie robi wielka roznice , laciak88 10/07/06 16:55
    teraz przy 0% buforowania przy oproznieniu buforu chodzi prawie dobrze. idzie gladko prawie caly czas dopoki nie zaczne latac po www. przy ladowaniu stron zaczyna skakac i ogolnie jak mu sie zachce. ping sredni do googla w momencie gdy nic nie przycina okolo 150ms

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  2. obetnij ciut , LoX 10/07/06 17:15
    upload w bitcomecie

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

    1. probowalem , laciak88 10/07/06 17:20
      i nie za bardzo zdaje egzamin

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. ustaw , myszon 10/07/06 18:04
        upload na 50% możliwości łącza.

        1. nawet ponizej 50% , laciak88 10/07/06 18:21
          mozliwosci lacza sie dusi. ale troche rzadziej, juz tylko raz na kilka minut

          "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
          life's problems."

  3. ... , KwiateK 10/07/06 18:13
    jesli cfos sobie nie radzi to moze sprobuj jeszcze raz kalibracje zrobic..

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  4. nic nie [pomoglo. czy nikt na prawde nie wie co zrbic?? , laciak88 11/07/06 14:28
    j.w.

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. może , myszon 11/07/06 15:27
      masz ustawione za dużo połaczen/torrent. Ja mam ustawione 50 połączeń/torrent max, 200 max globalnie i 4 aktywne torrenty i radia działają bezproblemowo na ciut wolniejszym łączu.

      1. ooo, i to jest mysl :) , laciak88 11/07/06 16:02
        wlasnie zapomnialem o tym, ze mozna zmienic ilosc polaczen, a achcialem to zrobic, ale nie wiedzialem jakim programem. Najciemniej zawsze pod latarnia :)

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

  5. Zainstaluj sobie Screamer radio , KruK 11/07/06 14:35
    Naprawdę polecam ten program, jest sporo stacji radiowych, dobrze działa i można nagrywać na żywca z radia co najlepsze dzieli również na kawałki i opisuje utwory – jeśli stacja podaje nazwę utworu !

    http://www.screamer-radio.com/

    Pozdr. KruK

    1. faktycznie ql , elliot_pl 11/07/06 19:02
      obadam jak sobie radzi ;)

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. a mi sie nie podoba , laciak88 12/07/06 00:13
        a szczegolnie to wybieranie stacji (brak wyszukiwania), nie podaja bitrate i ilosci sluchaczy :/

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

        1. to dalej uzywaj winampa , elliot_pl 12/07/06 01:04
          ktory ci rwie :) Soorki ale nie moglem sie powstrzymac. Programik mi sie widzi, bo ma zastosowanie w pracy - przynajmniej dla mnie. Maly i odtwarza radio - i o to chodzi.

          momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL