Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40471 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] No to pewnie bedziemy mieli nowego abasadora... , Ziola 11/07/06 12:07
Dla znajacych niemiecki:
http://www.spiegel.de/...and/0,1518,426114,00.html

W skrocie - Polski Ambasador w Berlinie - dosc ostro skrytykowal polityke zagraniczna braci Kaczynskich.
Najciekawsze jest to, ze Kaczynscy wymagaja od niemieckiego parlamentu reakcji na owa nieszczescna publikacje w "taz", co w sumie swiadczy o ich nieznajomosci niemieckiego prawa. Tutaj panuje wolnosc slowa i parlament sie czyms takim jak satyryczne artykuly - nie zajmuje. Od tego sa sady.

Pozdrowienia

Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

  1. To nie jest polski ambasador jak krytykuje polski rząd, , j23 11/07/06 14:58
    bo chyba nie wie na czym polega rola ambasadora. Powinien być odwołany w 5 min! Nawet jak mu się rząd nie podoba, to powinien złożyć dymisję i wtedy może krytykować-jako zwykły Kowalski, a nie ambasador! Niestety MSZ przez lata rządów Geremków i Mellerów jest zaUWolony i zaSLDeczony tak, że ciężko tam doszukać się Polaka! To skandal że chyba większość "naszych" ambasadorów... z trudem duka po polsku (mają obce obywatelstwa i jęz. polski jest dla nich DRUGIM językiem)!!!! To niespotykane w żadnym normalnym kraju!!! Bodaj we Francji mieliśmy nawet ambasadora z obywatelstwem francuskim (do lojalności jakiego kraju się wtedy poczuwa?), dziećmi Francuzami i teściem KTÓRY BYŁ SZEFEM FRANCUSKIEGO WYWIADU... Tylko poddany Korony Brytyjskiej (a wg światowej prasy, również funkcjonariusz CIA) Radek Sikorski na stołku MON stanowi nawet bardziej paranoiczną sytuację! No i oczywiście nie dziwi że drogi Radek ściąga z Londynu innych multipaszportowców i robi z nich SZEFÓW AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO!!! Teraz nawet nie będzie trzeba urządzać przetergów w wojsku-od razu będzie wiadomo kto wygra... Przy okazji: teść drogiego Radka, jak już piszę o teściach, pan Applebaum jest jednym z najbardziej wpływowych w USA działaczy ruchu syjonistycznego. Dzieci "naszego" ministra obrony narodowej uczęszcząją w Waszyngtonie do elitarnej ortodoksyjnej szkoły żydowskiej.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL