Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48312 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AGP: 3,3V 1,5V i 0,8V... , scandoorphy 11/07/06 14:12
czy mozna rozroznic czy karta jest na 3,3 czy na 1,5V ?
znalzalem taki artykul http://www.ertyu.org/...kkel/agpcompatibility.html ale nie rozjasnilo mi sie do konca. Chce kupic stara karte na AGP ale musi pracowac na 1,5V. Ktos moze pomoc? Pzdr

scandoorphy

  1. Tutaj: , Mms 11/07/06 14:22
    - www.ertyu.org/steven_nikkel/agpcompatibility.html
    - http://forum.pcmaniak.pl/ftopic2232.php
    - https://support.ati.com/...er.asp?questionID=18872

    Pozdrawiam

    1. zrozumialem ale mam jeszcze... , scandoorphy 11/07/06 14:35
      takie pytanie, czym spowodowana jest roznica w konstrukcji kart a dokladniej w czesci polaczeniowej z plyta glowna - raz jest podzielona na 2 a raz na 3 czesci. Dziwie sie bo ta roznica dotyczy kart z obsluga takich samych AGP (x4/x8) [?]

      scandoorphy

      1. Ja tam , Mms 11/07/06 15:52
        widze tylko jedno wciecie na AGP x4 i x8. Chyba, ze zle patrze. :)

        Pozdrawiam

        1. Jedno , Mms 11/07/06 15:54
          na szynie, bo jedna czesc plytki nie ma juz stykow.

          Pozdrawiam

        2. chyba ze opisy kart sa bledne... , scandoorphy 11/07/06 15:58
          ale zobacz na te karty
          1. http://www.allegro.pl/...mb_128_bit_le_hd_agp.html
          2.http://www.allegro.pl/...r2_800_mhz_blast_box.html
          w opisach jest ze obsluguja zarowno AGP x4 jak i x8 a jedna karta ma jedno wciecie a druga dwa ...nic juz nie rozumiem...

          scandoorphy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL