Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16

 Dzisiaj przeczytano
 48626 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jednodniowy nocleg w sierpniu w Warszawie? , pachura 11/07/06 17:20
Cześć,

Na początku sierpnia wylatuję z Okęcia do Portugalii... niestety, godzina jest niezbyt ciekawa (05:00 rano, do tego zapewne trzeba się stawić godzinę wcześniej).

Chciałbym gdzieś przekimać w Warszawie tę część nocki która mi pozostała, najlepiej w miejscu dobrze skomunikowanym z lotniskiem. Co byście mi polecili? Może jakiś akademik? Na porannym śniadaniu czy innych luksusach w ogóle mi nie zależy...

PS. Tylko nie piszcie że w Hotelu Mariott ;)

  1. EE tam mariot Sobieski jest blizej :) , Emios 11/07/06 17:40
    123

    1. ale sobieski , elliot_pl 11/07/06 17:56
      to czterogwiazdkowy syf za kosmiczne pieniadze

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. Ech, koledzy... , pachura 11/07/06 19:26
        ...a może nazwą jakiegoś hostelu albo akademików rzucicie? ;)

        1. ja chcialem tylko , elliot_pl 11/07/06 19:47
          skomentowac to pierwsze ;) a co do noclegow, to ja akurat wole do Pruszkowa - tam mam znajomych ;) Raz spalem w Sobieskim - odradzam i raz w hotelu forum (jakies 18 lat temu) wiec niestety niewiele pomoge ;) Ja z innego zaboru jestem ;)

          momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. akademiki UW , gorii 11/07/06 19:59
    przy zwirki i wigury, w lecie ma czesc 'hotelowa', dojazd do lotniska 15 min autobusem 175

    1. Autobusem 175 - w nocy? , pachura 11/07/06 22:42
      A ten autobus to w nocy (03:00-04:00 rano) też jeździ?

      1. .:. , Shneider 11/07/06 23:25
        cala noc.

        od 23 do rana

        .:: Live at Trance Energy ::.

  3. .:. , Shneider 11/07/06 20:52
    mowisz jednodniowy.

    jak by co to zapraszam do siebie.

    wal na meila

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Dzięki, ... , pachura 11/07/06 22:43
      ...ale wolę nie sprawiać kłopotu, tym bardziej że może będzie nas więcej.

  4. Hostel OKI-DOKI (przynajmniej taki neon mam na wprost okna) , Lysy 12/07/06 00:03
    na pl.Dąbrowskiego - samo centrum.
    Dla 1-2 osob to myślę że miejsce u mnie by się znalazło.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL