Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48390 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Konto walutowe Niemcy , Picek 11/07/06 19:27
jadę na stypendium do Niemiec i potrzebuję konto walutowe + karta, na te konto będę miał wpłacaną kasę ze stypendium. Możecie coś polecić??

Ulubionym zajęciem Polaków jest
walka z przeważającymi siłami
wroga..

  1. sparbuch , vaneck 11/07/06 19:33
    se załóż. W niemieckim banku. W większości dla studentów nawet girokonto jest za darmo.

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. Citibank.. moge polecic.. , Dziadek_W 11/07/06 20:32
    Citibank ma siec bankomatow w Germanii i za wyplate nic sie nie placi. Dodatkowo zakladaja konto walutowe w zwiazku z czym nie ma podwojnego przewalutowania. Sparkasse jest dobra, ale gdy nie musisz wczesniej podawac numeru konta, w przypadku stypendium musisz miec zalozone konto przed wyjazdem. Pozdrawiam

    Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
    jest sporym rydzykiem..

  3. Dokładnie tak , Picek 11/07/06 21:33
    konto musze mieć założone przed wyjazdem

    Ulubionym zajęciem Polaków jest
    walka z przeważającymi siłami
    wroga..

  4. Deutsche Bank , m_aczo 11/07/06 21:50
    zakładasz konto w Polsce i w bankomatach DB na całym świecie wypłacasz za darmo, konto kosztuje chyba 6,10zł miesięcznie (w euro).

  5. ja sie podepne , Nicholai 11/07/06 21:58
    gdzie zalozyc konto walutowe jadac do finlandii na stypendium? :P

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

    1. pewnie jakaś , m_aczo 12/07/06 08:39
      Nordea.

  6. Konto zalozysz bez problemu w Sparkasse , Ziola 12/07/06 09:41
    Na konta typu Sparrbuch (ksiazeczka oszczednosciowa) nie mozna zasadniczo dokonywac przelewow z zewnatrz - Ty potrzebujesz Girokonto.
    Mozesz tez zalozyc konto w Postbank (na kazdej poczcie) - zaleta - 0 kosztow i duza siec bakomatow prawie jak Sparrkasse. Dosc przyjemne jest tez ING-Diba (wszystko przez internet).

    Ogolnie by zalozyc konto, potrzebujesz jakis adres w niemczech - bo czesc dokumentow ze wzgledow bezpieczenstwa wysyla sie poczta.

    Nie wiem dokladnie, jak jest z kontem w DeutscheBank zalozonym w Polsce. Napewno dziala w druga strone - tj. posiadajac konto w Niemczech - mozesz wyplacac bezproblemowo w Polsce.

    Pozdrowienia

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL