Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48382 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

skad sciagnac bios do GF4 ? 4.25.00.37 , RusH 12/07/06 09:11
Przekopalem google i wszedzie martwe linki do ruskich stron :(

I fix shit
http://raszpl.blogspot.com/

  1. tu jest fajna stronka , McSlavko 12/07/06 10:11
    http://www.mvktech.net/

    Powered by 4x4

    1. widzialem , RusH 12/07/06 21:24
      od XF w gore tylko :(

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  2. znalazłem ;) , McSlavko 12/07/06 22:29
    jaka karta? 4200? 4400? 4600?

    Powered by 4x4

  3. tu do 4200 , McSlavko 12/07/06 22:31
    http://tj.driverchina.com/display/vnk0002p(37.00).exe

    Powered by 4x4

    1. z tego żródełka , McSlavko 12/07/06 22:34
      http://www.driverchina.com/downinfo/8756.html

      Powered by 4x4

    2. a ja , RusH 13/07/06 08:19
      te dwa
      vnk0fa1p_3700.exe
      vnk0002p_3700.exe

      tyle ze to do jakiegos BFG czy innego gainwarda, a szukalem generic + troche ciezko pod linuksem flaszowac exe :P

      za to http://www.whitebunny.net/...t_nvidia.html#vgabios ..
      wczoraj tam bylem i linki byly martwe , bylem nawet w archive.org i nie bylo backapu plikow :( , widac byl to chwilowy problem po ich stronie a nie znikniecie z sieci
      hmmm ale jaj, dzisiaj nawet http://web.archive.org/...0_4.25.00.37_275_552.zip dziala, zglupialem

      Dzieki za pomoc

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. a nie nie zglupialem , RusH 13/07/06 08:21
        bo ja klikalem "http://web.archive.org/....00.37_275_552.zip"

        a archive dzisaij przekierowuje pod
        "http://web.archive.org/....00.37_275_552.zip"

        czyli zmienia date w tle na dzisiejsza i ssie ze zrodla, cztyli wczoraj cos nie dzialalo na tym serverze po prostu

        no nic
        dzieki, your kungfu is as good as mine :)

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  4. a tutaj full wypas biosów , McSlavko 12/07/06 22:46
    http://www.whitebunny.net/...t_nvidia.html#vgabios

    Powered by 4x4

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL