Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48396 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najnowszy Nokia PC Suite a starsze telefony? , pachura 12/07/06 10:54
Cześć,

Chciałem sobie ściągnąć aplikację Nokia PC Suite, żeby pobawić się z moim dwoma (dość starymi) telefonami - 6310i i 7650. No i myślę - ściągnę najnowszą wersję (6.8). A tu klops - flash na stronie Nokii twierdzi że do 6310i powinienem użyć PC Suite 4.88, a do 7650 - specjalny PC Suite for Nokia 7650... jak znam życie to na pewno się pogryzą. A co najgorsze, nie mogę znaleźć listy telefonów supportowanych przez tą najnowszą wersję PC Suite.

Co doradzicie?

  1. Do tych starszych , elliot_pl 12/07/06 11:02
    musisz niestety uzyc 4.88. Sam przerabialem ten problem, ale spokojnie mozesz zainstalowac obie wersje. Sam z osobistych doswiadczen polece ci MobilEdit. Obsluguje wszystkie modele wlacznie z najnowszymi ;)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. hmm , Nikita_Bennet 12/07/06 13:45
      a to dziwne.
      ostanio przezucalem dane z 6310i na kompa a pozniej na 6230 (nr telefonow & adresy).
      sciągnalem jakąs wersje ze strony nokii i poszlo (i nie bylo to 4,88 tylko cos nowszego).

      moze mialem szczęscie a moze i najnowsza wersja tez dziala z 6310i

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

      1. nowsza wersja , elliot_pl 12/07/06 17:54
        na bank nie dziala na 6310i. W kazdym razie nic nowszego od 4.88 po irdzie mi nie widzialo tego telefonu. Moze to tez wina firmware - mam 5.22, czyli starszy od wegla, ale nic z tym nie zrobie bo to sluzbowka ;)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. ja irdy nie uzywam , Nikita_Bennet 12/07/06 19:30
          tylko BT lub kabel

          a co do softu - czemu nie mozesz??? ktos to sprawdzi???

          nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

          1. nie - nie sprawdzi , elliot_pl 12/07/06 19:52
            tylko ze nie wiem ile bede mial ten telefon jeszcze. Na dobra sprawe moge go miec pol roku albo 2 tyg. A nie mam zamiaru inwestowac w sluzbowe sprawy ani zlotowki... No chyba ze znajde machera co mi to zrobi za browara :P

            momtoronomyotypaldollyochagi...

            1. imho , Nikita_Bennet 12/07/06 21:53
              max 20 zl w komisie
              u mnie fakt - browar - wczoraj robilem dwie 6230 za browarka

              nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

              1. tylko , elliot_pl 12/07/06 22:04
                chodzi o to ze mi sie nie chce :) bo jak znam zycie, to zaraz jak to zrobie - bede musial oddac phona, wiec mam to w nosie - na firmowym telefonie nic nie mam
                a ten backup kontaktow to se moge po irdzie zrobic raz na miesiac ;)

                momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL