Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70418 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HTML] Jak zrobić, aby tekst w ramce nie zmieniał położenia przy różnych rozdziałkach ? , Doczu 15/07/06 09:46
Jest sobie pewna strona, która stronę główną ma podzieloną na 2 ramki poziome. Gorna ramka słuzy jako menu nawigacyjne, ale nie wiem jak zrobić, aby nie zmieniała ona układu wpisanych w niej wyrazów, które są odnośnikami do innych działów.
Na razie wygląda to tak, że przy rozdziałce, na której pracuję wszystko jest oki, ale przy zmianie rozdzielczości wszystko się rozjeżdża. Ktoś wspomoże radą ?

  1. imho , OzA 15/07/06 09:55
    ustawić szerokość na sztywno w pikselach a nie procentach %

    w tagu <table> lub <tr> wpisać np width=200

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

    1. poprawka , OzA 15/07/06 09:57
      w tagu <td>

      nie w <tr> jak napisałem wcześniej

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

      1. Problem wtym, że... , Doczu 15/07/06 10:22
        ... strona tworzona jest FrontPage'm z Office'a XP i kurka nie mogę się doszukać tam takiej sekcji.
        Pamietam, że było też coś odnośnie szerokości i wysokości ramki, na etapie tworzenia nowej strony, ale kurka nie pamiętam gdzie to, i nie mogę się teraz doszukac :/

        1. frontpage , pTAq 15/07/06 10:35
          ee daj sobie Pan spokoj, zainstaluj cos normalnego i bedziesz mogl zrobic co chcesz.
          Polecem CoreEditor, niestety płatny :(

          best regards, pTAq

          1. wiem... , Doczu 15/07/06 10:59
            ... nic nowego mi nie powiedziałeś, ale nie będę brał armaty na muchę.
            Strona jest prosta, bez żadnych wodotrysków, i do tego FP to i tak nadto.

        2. To, że nie możesz się jej doszukać, to nie znaczy, że jej tam nie ma :) , muminisko 15/07/06 11:02
          http://www.kurshtml.boo.pl/index.php i tyle w temacie.

          Modern Battles Club - the best
          wargames club on the world
          http://www.grzes.czasem.robi.to

  2. moze nie na temat , PaKu 15/07/06 11:13
    ale ramki to juz prahistoria, lepiej tego nie uzywac chocby ze wzgledu na wyszukiwarki

    bez podpisu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL