Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92841 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalował już ktoś MS Ofiice 2007 Beta 2? , Dexter 18/07/06 08:37
Ja próbuję i kiszka.

Najpierw (mimo tego, że w wymaganiach jest jak byk, że wymaga MS Windows XP SP1 lub nowszy, to przybuchał sie do tego, że nie mam SP2 :-/. No to zainstalowałem.

Odpalam ponownie instalkę Office'a 2007 i po jakimś czasie mam lakoniczny komunikat "Setup nie został dokończony, sorry za niedogodności". Ani be ani me dlaczego...

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. mi tez ne przypadl do gustu , mialem go moze z godzine , masza 18/07/06 08:45
    na dysku...za kolorowy...nie podoba mis ie wogole...poza tym moja baza dancyh nei dzialala na nim prawidlowo (zrobiona w access)
    ogolnie, za kolorowy...przebajerzony efektami graficznymi...
    ale to tylko moje zdanie.,

    Pozdrowionka !!!

  2. mam , DmK 18/07/06 09:27
    pracuje na nim i ogólnie bardzo mi się podoba. Z założenia nie wykorzystywałem nigdy najbardziej zaawansowanych funkcji i teraz przy zmianie interfejsu znalazłem parę rzeczy które mi się przydają. Dzięki ich sensowenemu ułożeniu do wszystkiego mam bardzo łatwy dostęp plus preview danych funkcji jest całkiem przydatną rzeczą. Poza tym nie miałem żadnego z nim problemu, żadnego zawieszania a biorąc pod uwagę że normalnie pracuje na OO to jestem pod bardzo dużym wrażeniem i jeżeli cena będzie w granicy 200 zł to go kupię....... jasne ;)

    1. hmm , Czarek 18/07/06 14:09
      > normalnie pracuje na OO

      w takim razie zajrzyj tu i wklej swoj UninstallString z OO

      http://twojepc.pl/boardPytanie113385.htm

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL