Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98778 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monitor LCD 19'-20.1' imported , Auror 19/07/06 04:18
pozdrawiam wszystkich po dłuższej ciszy ... tym razem z NJ.
Bawiąc w tym słonecznym zakątku usa postanowiłem doposażyć się w monitor LCD ze względu na tutejsze ceny.

Mam chrapkę na niektóre tutejsze promocje internetowe ...
np.
http://www.buy.com/...p;adid=17653&dcaid=17653

czy

http://www.buy.com/...Category=Comp&adid=17662

or

http://configure.us.dell.com/...kc=&oc=2007fpw

...

http://www.pcconnection.com/...amp;SourceID=k15308

...

rzecz w tym że słabo się znam, a sklepy internetowe coś rzadko chwalą się rodzajem matrycy tych tanich (<200$) monitorów ...
na co zwracać uwagę?
o Viewsonic'u (marce, a nie konkretnym modelu) słyszałem dość pochlebne opinie, o Dellu tylko pozytywne, natomiast o Acerze niewiele jeśli idzie o monitory LCD ... Samsung też się wydaje ok ...
Cena w zasadzie nie gra aż tak dużej roli. Jeżeli miałaby to być jakaś super wypasiona 20-stka najlepszego producenta w tej branży to do 400$, natomiast jeżeli Waszym zdaniem lepiej by było kupić ekonomicznego średniaka 19' to tak do 200$ ...
Z góry dzięki!

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. Coś ode mnie. , Dexter 19/07/06 07:07
    Mam pod opieką Dell'a 2007FP. Ten który Ty wybrałeś to jest taki sam jeśli chodzi o parametry, tyle że panoramiczny, zwróć uwagę. Monitor jest spoko, ale zaznaczam, że używamy go biznesowo do 3D, nie do rozrywki.

    Zwróć też uwagę, że w 20" rozdziałka natywna to 1600x1200, sprawdziłem w Dellu, niższe rozdziałki wyglądają brzydko. Czy Twoja karta da radę?

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL