Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97953 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Projektor multimedialny EMP-S4 - co byście chcięli wiedzieć? , NimnuL-Redakcja 19/07/06 12:11
Witam,
Do testów zawitał w/w projektor. Cena jest przystępna, bo wynosi około 3000zł ... zatem i zainteresowanych tym produktem może byćwielu.

Pytanie - co chcięlibyście bym ujął w teście/na co zwrócił szczególną uwagę?



Pozdrawiam



ps. specjalne tło do projekcji jest załatwione.

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. Prócz , NimnuL-Redakcja 19/07/06 12:12
    standardowcyh punktów jak:
    - jakosc obrazu, odwzorowanie kolorow
    - głośność pracy / nagrzewanie się
    - łatwość obsługi / jakość wykonania / dodatkowe funkcje

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Oczywiście chodzi o projektor marki Epson , NimnuL-Redakcja 19/07/06 12:44
    123

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. parametry techniczne i inne technobełkoty raczej odpadają ;) , fiskomp 19/07/06 13:59
    Przede wszystkim, jeżeli to jest do multimediów, to koniecznie napisz swoje subiektywne odczucia przy oglądaniu w pomieszczeniu o różnym stopniu zaciemnienia, ogląda się wszak o różnej porze, a czasem przy pochmurnej pogodzie nie chciałoby mi się zaciągać rolet :)
    Przy okazji, może wreszcie ktoś zrobi i opisze jak to jest z projekcją filmów różną rozdzielczością, czy jest zauważalne pogorszenie obrazu (jeżeli występuje).

    pozdrawiam,

    1. hmmmmmm widzę, że wejścia video tylko analogowe. , fiskomp 19/07/06 14:05
      Rozdziałka też nie powala, no i będą obowiązkowo czarne pasy przy 16:9 (tu opisz czy strasznie to przeszkadza). No i głośny jest wg specyfikacji (ciekawe czy głowę urywa) :)

      pozdrawiam,

      1. Huh , NimnuL-Redakcja 19/07/06 14:08
        co do glosnosci to jest chyba nawet glosniejszy niz w specyfikacji ...

        Reszte omówię.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. :) :] , fiskomp 19/07/06 14:13
          to tylko tak sobie szeleściłem, aczkolwiek mnóstwo jest opisów technicznych, a subiektywne wrażenia "zwykłego" użyszkodnika są spłycane do bólu.
          A tak na marginesie, to zazdroszczę ci zabawy taką zabawką :) Heh ogladnąć sobie parę filmików w słusznej wielkości ekranu, mniam :)

          pozdrawiam,

          1. Potwierdzam , NimnuL-Redakcja 19/07/06 14:28
            Obcego ogladalem juz kilkanascie razy, ale na ekranie 1,5x3m odkrywa się ten film na nowo :)

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL