Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103702 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka karta graficzna do 650 zeta na AGP? , maddog 19/07/06 21:49
Mam zamiar wymienić mojego wysłużonego Gforce Ti 4200. Co byscie polecili - platforma P4 2.4 GHz, 512 Ramu, płyta VIA P4PB 400
Z gory dzieki za wszelkie propozycje

  1. hmm , sakooL 19/07/06 22:50
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24542

    ew. jakis gf6600gt- tanszy, ale i slabszy

    1. mam takiego , elliot_pl 19/07/06 23:31
      radka i jest fajny. Zmodowal mi sie na 16p bez zajakniecia.

      momtoronomyotypaldollyochagi...

    2. tez wlasnie myslalem o tej karcie .. , maddog 20/07/06 01:37
      A ciekawy jestem jeszcze czy ktos ma GF 6800GS 128/128. Jest troche tanszy niz GTO i z tego co widze to pomimo szyny 128bitowej tez sprawuje sie całkiem fajnie.

      1. zależy w jakich grach, generalnie 128MB ramu to już za mało ;( , fiskomp 20/07/06 07:32
        Niestety zaczynają rządzić 256'tki, ja mam GF6800@16v6 i te jego 128 ramu jest widoczne, gdyby było 2xwięcej byłoby spoko.
        Ja bym się rozpatrzył za używaną GF6800GT (można czasem wyhaczyć dobrą okazję).

        pozdrawiam,

        1. errata, co do pamięci , fiskomp 20/07/06 12:44
          256MB to norma, a 512 zalecane ;)

      2. 128 mb na 128 bitowej szynie , sakooL 20/07/06 11:00
        to wartosci troche odstajace od dzisiejszych standardow

  2. ja bym , petrumi 20/07/06 11:22
    polecił swojego oryginalnego X800 XT PE bo się przymierzam do zmiany mobo + grafy. Czy byłbys zainteresowany za tą ceną kupić?
    Karta kupiona na allegro, jestem drugim userem, w 100% sprawna, wymienione chłodzenie na Zalmana VF700 Cu.
    Dobry egzemplarz do o/c ;) jak grałem puszczałem ją w 620 / 620 (default 540/590).

    1. na ta chwilke robie rozponanie dopiero ... , maddog 20/07/06 14:16
      ale bede mial na uwadze twoja oferte. Jakby co to sie odezwe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL