Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:04
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103624 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP i Windows 2000 a udostępnianie plików , sebtar 20/07/06 14:09
Witam po przerwie i mam takie pytanie - wiecie może jakąż to tajemniczą funkcję muszę uruchomić żeby kompy z Win2k widziały udostępnione katalogi na kompie z WinXP? Potworzyłem użytkowników, udostępniłem wszystko jak podręcznik przykazał i kompy z WinXP mają do katalogu dostęp a kompy z Win2k ni buca.

Demokracja to władztwo intrygantów,
wybieranych przez głupców.

  1. Hmm... , JE Jacaw 20/07/06 15:51
    ...a firewall na 100% przepuszcza ? Ewentualnie nieaktywne konto gość, jeszcze może być coś poblokowane w ustwawieniach przez gpedit.msc

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Firewall jest wyłączony, , sebtar 20/07/06 18:05
      konto gościa jest też wyłączone a dostęp jest na podstawie utworzonych kont użytkowników.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Może aktywuj... , JE Jacaw 21/07/06 01:52
        ...konto gość i zobaczy czy będzie działać, jeśli tak to znaczy, że coś jest nie tak z kontami użytkowników.

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

  2. wylacz w XP , masza 20/07/06 22:16
    "proste udopstepnianie plikow"

    w opcjach folderów, powinno pomoc :)

    Pozdrowionka !!!

    1. Nie używam prostego udostępniania plików, , sebtar 21/07/06 07:04
      dzisiaj będę kombinował dalej...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  3. Mi to pomogło , slanter 21/07/06 14:01
    http://infojama.pl/...?op=viewarticle&artid=81 pzdr

    owoc żywota twojego je ZUS

    1. Hehe, generalnie ja nie chciałem konta gościa uruchamiać, , sebtar 21/07/06 20:22
      utworzyłem użytkowników z hasłami i gdy chcą dostać siędo katalogu udostępnionego lub drukarki podają nazwę użytkownika i hasło, wszystko chodziło pięknie ale na kompach z XP i Win98 a z 2000 nie chciało, okazalo się że sprawa była banalna. Po prostu w ciula mnie zrobił ten badziewiasty Menadżer Użytkowników z Panelu Sterowania XP - pokazywał że konto gościa jest zablokowane a tak naprawdę nie było a jakoś przeoczyłem tego ptaszka w Narzędziach Administracyjnych - dopiero dokładne przyjrzenie się ustawieniom zabezpieczeń mi to uświadomiło. Wyłączenie gościa rozwiązało problem.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL