Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bobbaniak 18:36
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42731 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zworki Problem ? - Dysk SATA Segate 250 gb , goliatek86 27/07/06 11:42
witam mam takie pytanie, mianowicie jak se tak patrzalem po necie to zworki w dyskach sata nie powiny byc ( chyba ) sa tylko do urzytku fabrycznego, a co mnie martwi to ze w moim dysku wzietym ze sklepu jest wlzona zworka nad ktora widnie limit to 1,5 gb/s czy tam 1,5 mb/s ale zworka jest tak jagby scieta. i nie wiem czy probowac ja wyciganc, bo o co chodzi wydaje mi sie ze podczas pracy hdd jest jakos glosniej ( tzn nietypowy odglos tysku ) jakies takie szmery sa przerywane jak komp przestaje cos tma liczyc to jest ciuhutko ale nie wiem do konca czy to wina hdd czy moze cos zp lyt etc:

Konfiguracja kompa powina byc w stopce ( plyta ASUS M2N-E )

Athlon 64 X2 3800@4800 | 3GB Dual
[url]http://poradnik.telewizor.eu[/url]

  1. odpal soft od sigejta , Ranx 27/07/06 11:54
    i obacz. moze da sie sciszyc albo dysk moze jest dekniety.
    na moje to jesli kupiles w sklepie i miales w folii funkiel nowke to ja bym nie kombinowal. nie sadze by ktos specjalnie wtykal zworki na zlosc...
    zwlaszcza producent.
    i poszukaj recek czy opisow tego dysku. moze one tak pracuja. jak barracudy 2 :)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. jakos trudno sie , Chrisu 27/07/06 11:54
    Ciebie czyta...
    A jak z wydajnoscia dysku? Po czym wnioskujesz ze glosniej pracuje?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. mam 160 sata2 ta zworka przynajmniej u mnie służy do wł Sata1 , Artaa 27/07/06 14:25
    i ja ją musiałem założyć aby mi kontroler zobaczył wogóle dysk

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL