Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60695 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[BOARD] Czy tylko mnie sie cos skopalo w wyswietlaniu boarda? Zniknely mi watki! , elliot_pl 29/07/06 22:47
Jak w temacie. Problem niezalezny od przegladarkipomimo roznych ustawien filtrow boarda, czesci watkow po prostu nie widze po zalogowaniu :|

odtwarzanie napisów do DivX , Luk 29/07/06 20:35
jeszcze raz kamera , yyyy 29/07/06 14:05
Co zainstalowac/skonfigurowac po instalacji XP z SP2? , Bodhi 29/07/06 07:58

Tak wyglada u mnie gorna czesc boarda - tego co pomiedzy nimi - nie widze. To awaria u mnie, czy cos sie skopalo w moim profilu na serwerze? Pomozcie prosze, bo teraz nie da sie normalnie tego przegladac.

Ustawienia filtrow:
wg daty od najnowszego
wszystkie
700 linijek
wraz z odpowiedziami
wszystkie

Kazde z nich zmieniene kilkakrotnie na rozne - bez rezultatu :(
Jakies pomysly?

momtoronomyotypaldollyochagi...

  1. To taki , Mms 29/07/06 23:01
    niby ban od DYD-a. ;)

    Pozdrawiam

    1. no wez mnie nie , elliot_pl 29/07/06 23:02
      wq*** :>

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. hmm , tommi 30/07/06 00:37
        no nie wiem alu u mnie od 2 godzin nie pojawil sie zaden watek :P

        w koncu weekend

        no to zdarowja ;)

        Śmiech to najlepsze lekarstwo na
        wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  2. no bo nie ma nowego watku :) , elliot_pl 30/07/06 00:45
    co nie zmienia faktu ze mam podziurawionego boarda i nie mam pojecia co z tym zrobic :| Spojrz na pierwsze 3 posty u mnie (wypisalem je) i bedziesz wiedzial o co mi chodzi.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. pomimo , tommi 30/07/06 00:46
      pewnej ilosci % jeszcze wiem o co ci chodzi ;)

      poczekaj az np. DYD sie pojawi i ci odpowie

      pozdro

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    2. swoja droga tak mi sie pojawia jak u ciebie , tommi 30/07/06 00:51
      jak mam w dzialach boarda zaznaczone tylko samo software ;)

      Śmiech to najlepsze lekarstwo na
      wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

      1. piwo dla tego pana , elliot_pl 30/07/06 00:55
        :))) tiaaaa
        to chyba dlatego ze odzwyczailem sie od spania jakis czas temu :>
        Oczywiscie mialem zaznaczony tylko software :P Ehhh - gdyby glupota umiala fruwac...

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. heh , tommi 30/07/06 00:56
          tak wzialem sprawdzile z ciekawosci czy moze to ;)

          a piwko jak najbardziej ;)

          Śmiech to najlepsze lekarstwo na
          wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

          1. ja czulem ze to cos , elliot_pl 30/07/06 01:00
            z konfiguracja ustawien wyswietlania, ale po prostu zapomnialem o tych opcjach bo ich uzywam 2x do roku <lol>
            a piwko poki co takie C(_) ;) No chyba ze sie do Poznania wybierasz :P

            momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. luzik , tommi 30/07/06 02:09
    w wlkp raczej predko nie bede chyba ze na najblizse targi budownictwa

    ot po prostu siorbnij za moje zdrowie kiedys tam i bedziemy kwita :)))))

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL