Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 6971 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka moze byc przyczyna spadania downloadu do zera w emulu ? , Kedzior 30/07/06 17:48
sytuacja wyglada nastepujaco, wlaczam emule, laczy mi sie z serwerem przewaznie lacze sie z jakims big bangiem albo donkey server, z KADem tez download mam na poziomie okolo 40 kilo chociaz lacze mam 4 mb ( high id oczywiscie w emulu ) ale predkosc pewnie taka mala bo nigdy nie zostawiam go na dlugo no i w pewnym momencie okolo po 30 minuytach download spada do zera i nie wstaje, upload w tym czasie roznie sie zachowuje, jaka moze byc tego przyczyna ?

pufff

  1. mozliwe , tommi 30/07/06 17:52
    ze brak dostepnych zrodel ktore sa aktywne

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. albo jestes w kolejce i czekasz... , XiSiO 30/07/06 18:16
      uzywaj torrenta i zobacz jak dziala.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. A kto jest Twoim dostawcą internetu? , piotrgw 31/07/06 17:40
    Po upadku naszej sieci osiedlowej (Neo640 bez limitów) nie miałem innego wyjścia, jak skorzystać z mojej lokalnej sieci kablówki - Promax (boardowicze z Wielkopolski wiedzą na pewno o co chodzi). Łącze 512, wszystko miało być cacy, ale w praniu okazało się, że jakiekolwiek ściąganie z dowolnej sieci p2p to po prostu utopia. Jak udało mi się zassać osiołkiem 100 MB dziennie to był to super wynik. Na szczęście pojawiła się promocyjna oferta Netii - teraz mam 640/160 bez jakichkolwiek limitów za 67 PLN i dzienne pobory średnio w granicach 1-1,5 GB.

    Sorry, że trochę długie, ale strzeżcie się Promaxu.

    Pozdrawiam - Piotrek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL