Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 6961 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zostawiłem rodzinie kompa na 2 tygodnie = explorer się wywala, pomocy... , Kriomag 30/07/06 19:21
system ma z miesiąc, wszystko inne śmiga więc szkoda mi instalować od nowa :( Narazie radzę sobie uruchamiając programy z menedzera zadan. W procesach nie ma explorera, w trybie awaryjnym laduje się i po sekundzie tez znika, zostaje sama tapetka, nie ma menu start itp... Podejrzanych procesów brak, winda po starcie zajmuje 87MB ramu. Explorer.exe jest nietknięty (porownałem plik do oryginalnego i sa identyczne) :/ ratujcie!

  1. przywróć z ghosta , Artaa 30/07/06 21:02
    co się będziesz zastanawiał

    1. tak się składa, ze nie mam backup-a , Kriomag 30/07/06 23:30
      ...

  2. u mnie 350mb , zorg 31/07/06 01:00
    wiec te 87 to nic .
    nie masz obrazu ghosta to reinstal.

    salsa merenqe bachata

  3. pod explorera mogla podczepic sie jakas wstretna dll , biEski 31/07/06 07:30
    zobacz przez process explorer dostepny na sysinternals

    1. ale explorera nawet nie ma w procesach :/ , Kriomag 31/07/06 10:09
      w każdym razie nic podejrzanego nie widzę w pod tym programem...
      kurcze, za tydzien kupuję nowego hdd więc i tak czeka manie reinstal, byle dociągnąć te parę dni :)

      1. no wiec tak , biEski 31/07/06 18:16
        wlacz process explorera a potem zalacz explorera i zobacz co on laduje moze jakas dll go zamyka

        1. w jaki sposób? , Kriomag 1/08/06 01:16
          explorer zamyka się w tej samej chwili co się uruchamia, nic nie mogę tak szybko zobaczyc :(

  4. chyba po problemie , Kriomag 1/08/06 18:22
    kupiłem dzisiaj 320GB barkę 10 :D stawiam sys od nowa...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL