Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 8331 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PDA] ekran dotykowy nie reaguje na rysik , yorg5 31/07/06 19:48
Coś się nagle dziwnego stało z PDA. W ogóle nie reaguje na rysk, nawet jak się mocno naciśnie. Natomiast na palec owszem.

Ogólnie jak cos ma większą powierzchnie to reaguje, nawt na nieduży nacisk.
Na małą, rysik, paznokieć, itd. nie.

nie mogę znależć opcji takich żeby to w ogóle ustawić :/

PDA to qtec 9090

The Borg's frightening appearance
may scare small children.

  1. rozsynchronizowal sie ekran dotykowy , bajbusek 31/07/06 20:18
    urzadzenie powinno miec opcje ponownej synchronizacji albo po hard resecie...

    1. no prosze jaki banał, przy okazji jeszcze jedno pytanko , yorg5 31/07/06 20:36
      ale sie troche przestraszyłem, to nie mój PDA
      po kalibracji działa :)

      i przy okazji mam go ustawić z samochodową stacją dokująca z GPS. całość ma działac przez bluetooth.
      To jakaś stacja z SIRFII ale patrząc na jakość wykonania jest to dość podłe jakościowo i coś mi się wydaje że nie działa.

      jak powinno się ustawić automape na GPS przez bluetooth?(com x/auto) no i po mojemu GPS powinien być widziany jako jedno z urządzeń w menu bluetooth(a tak nie jest). widzi moją komóre, PC, GPS'a nic nie widzi.

      The Borg's frightening appearance
      may scare small children.

      1. mam male doswiadczenie z tym palmofonem , bajbusek 31/07/06 21:27
        proponuje spytac na pdaclub.pl...
        ja mam Acera N311 i u mnie Automapa sama wykrywa GPS na BT jezeli jest wlaczony BT w palmie i uruchomiony GPS. W opcji GPS automapy pojawia sie szukam odbiornika GPS... potem pojawia sie GPS odnaleziony na COM6 - klikam na to i uruchomiony... jezeli masz system Magneto (Win5.0) to masz managera BT - odpal go i wyszukaj urzadzenie BT... dodaj GPS, wlacz go w managerze i odpal automape... powinnna sama znalezc jak wykryje aktywne polaczenie BT

      2. więc tak u mnie było , Carmamir 31/07/06 21:43
        GPS na SIRFIII LD-3W Com7 na AutoMapie ustawiłem Com7 4800kbps i program po włączeniu w ciągu ok. 10-20s był gotów do pracy...

        No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL