Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11514 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym wydrukowac *.tex? , Holyboy 31/07/06 23:04
Potrzebuje wydrukowac kilka plikow tex. Przy czym nie chce mi sie sciagac calego ProTexTa (400mb) - czy jest cos lzejszego?

Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.

  1. odezwij się na gg to zrobię Ci pdf-y , kicior 31/07/06 23:11
    30967. Ewentualnie jabber:
    Możesz też próbować:
    http://www.latex2html.org/
    http://latex2rtf.sourceforge.net/
    A co do dystrybucji TeX-a to jak kiedyś pracowałem pod windą to używałem miktex-a, pod linuksem mam tetex-a.

  2. MiKTeX , ligand17 1/08/06 11:54
    jest lżejszy. Jeżeli w .tex'ach nie ma jakichś ksomplikowanych pakietów zadeklarowanych, to pójdzie. Najpierw TeX z .tex robi .dvi, a potem dvi2pdf albo dvips towrzy PDFa albo PSa.

  3. hmm , akustyk 1/08/06 12:35
    miktex wcale nie jest wiele mniejszy.

    ale tak po prawdzie, to pod byle Linuksem, byle rozsadnie zainteresowanym, jest kompilator TEX-a i LaTEX-a i mozna z shella wywolac pdflatex i bedzie to co trzeba

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. Jak to nie? , ligand17 1/08/06 16:41
      Wersja "small" waży około 20MB...

      1. hmm , akustyk 1/08/06 17:28
        i co kilka minut domaga sie instalacji jakiegos pakietu, bo nie moze skompilowac dokumentu?

        bez sensu to. juz lepiej raz a dobrze zainstalowac duzy zestaw i sie nie certolic

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. Tylko jeśli , ligand17 1/08/06 20:23
          dokument wymaga jakichś formatek. Dla większości zwykłych dokumentów - wystarcza. No i nie trzeba ciągnąć na raz 400MB.

          1. hmm , akustyk 1/08/06 20:46
            tez prawda, a w ww. przypadku, gdzie trzeba na koniecznie szybko cos skompilowac, to chyba lepsze rozwiazanie niz 400MB potwor. najwyzej na szybko MikTEX dociagnie pakiety.

            ja jestem chyba spaczony, bo dokumenty, ktore najczesciej kompiluje to publikacje naukowe, gdzie: a to rysunek, a to styl trzeba podpiac wedle zyczenia organizatorow konferencji, a to to a to tamto... a drugi typ to prezentacje, gdzie sie cala baterie beamerowych pakietow podpina :)

            http://akustyk.magma-net.pl

            1. to fakt , ligand17 2/08/06 10:21
              z przygotowywaniem publikacji to jest męczarnie. Też coś o tym wiem. Ale niektóre czasopisma o niezłym IF akceptują nawet DOCa wordowego :-)

              1. hmm , akustyk 2/08/06 12:34
                a fee... i potem ogladasz na wydruku co innego niz widziales na ekranie :) microsoftowym niedeterministycznym formatom mowimy stanowczo i zdecydowanie nie :)

                http://akustyk.magma-net.pl

                1. No od tego , ligand17 2/08/06 16:28
                  są przecież "szczotki"....

  4. uzywalem , wukillah 2/08/06 12:56
    LaTex (windows) i konwertowalem do pdf

    just d'oh it!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL