Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » @GUTEK@ 20:29

 Dzisiaj przeczytano
 109872 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po usunięciu wirusów w XP został biały pulpit , Bronek99 1/08/06 09:26
Mam kompa z windowsikiem XP, który złapał jakiegos syfa. Syfek ten
objawiał się w taki sposób, że zamiast tapety był czarny pulpit z jakims
tam napisem angielskim w prawym dolnym rogu oraz nie dało się
otwierać stron w explorerze. Wyciągłem dysk wsadziłem do innego kompa i zapodałem skanowanie NOD32 a następnie AdAware. teraz został mi tylko biały pulpit z ikonami którego nie da się zmienić bo funkcja zmiany tapety wygląda jakby byla nieaktywna :/
Nie wiem jak to usunąć i proszę o pomoc.

Dobry programista wiesza się wraz
ze swoim programem :-)

  1. po pierwsze , myszon 1/08/06 09:40
    nie uzywaj ie do przegladania netu. Najlepiej zablokuj go calkowicie w firewallu.
    Nie uzywaj windowsowego firewalla tylko np. kerio. A z objawow widac ze robal zamieszal cos w rejestrze. Jesli znasz jego nazwe (logi noda i adaware) to poszukaj na goglach fixa.

  2. zalezy jaki to był robal , angicom 1/08/06 09:43
    http://www.searchengines.pl/

    http://www.searchengines.pl/...php?showtopic=31936

    http://angicom.pl

  3. musisz poszukać w rejestrze nazwy , seneka 1/08/06 12:15
    desktop.html

    Start -> uruchom -> regedit.exe -> szukaj i wpisujesz desktop.html i szukasz. Prawdopodobnie znajdziesz taką wartość w HKEY_CURRENT_USER

    Wallpaper"="C:\\WINDOWS\\desktop.html"

    Klikasz USUŃ - w tym momencie twoje opcje zmiany pulpitu zostały odblokowane.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL