Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 23:21
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 114361 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Buenos Aires - Kamczatka - tani transport? , kkom 2/08/06 16:07
Jesli ktos z boardowiczow wie... by mie ciekawilo.

pzdr.
K

404 - Sygnaturka under
construction

  1. hmmm ja bym sie przejechal z Chorzowa do Katowic , Nazgul 2/08/06 16:25
    moze ktos mi pomoze ? :D :D :D

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. a co? , Chrisu 2/08/06 17:03
      auto sie popsulo znowu ;-)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. no to tak , macol 2/08/06 18:21
    co rozumiesz przez tani transport. Jesli szukasz jakiegokolwiek transportu to napisz do mnie na maila (podpowiedz - jest on podany w moim profilu). Pracuje jako informatyk w biurze podrozy i moge sie podpytac naszych lotnikow o ceny i mozliwosci - bo rozumiem ze inna forma niz przelot nie wchodzi w gre przy takiej odleglosci. Ale raczej nie zagwarantuje Ci zadnych znizek. Co najwyzej bedziesz mial pewnosc ze znajda dla Ciebie najtansza lub najlepsza oferte - zalezy czego bedziesz chcial.

    ja chce 100% jasne tpc

  3. Montreal - Sydney , Ramone 2/08/06 18:55
    znam.

    punks not red

  4. To dlatego przestałem widywać mosci pana w , muminisko 2/08/06 22:45
    środkach transportu miejskiego :P :D

    PZDR

    Modern Battles Club - the best
    wargames club on the world
    http://www.grzes.czasem.robi.to

    1. Mum, wybacz... , kkom 3/08/06 08:38
      Firma mi sie przeniosla (zgodnie z planem) i transportuje sie teraz inaczej. A poza tym, ponioslo mnie i z nudow kupilem sobie na rynku pierwotnym 53m2, wiec mam nowe hobby - bawie sie w architekta... ale i czasu mniej :|

      Buzi
      Krzys

      404 - Sygnaturka under
      construction

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL