Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2800 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Da radę odzyskać z SIMa wykazowane smsy?Ko , Matti 2/08/06 20:22
Kolezanka dzis mnie o to pytała, czy da rade odzyskac smsy skasowane z komorki? W duzym skrocie są one potrzebne na rozprawe, a oskarzony wykasowal je (smsy swiadczyly na jego niekorzysc). Czy technicznie mozliwe jest by operator je odzyskal??

  1. imho , Nikita_Bennet 2/08/06 20:46
    smsy są fizycznie na karcie sim.wątpie aby operator mial kopie wszystkiego co przesylają uzytkownicy. czy nagrywa wszystkie rozmowy??? myślę ze także nie.

    co do odzyskania danych z karty sim.
    gsmhosting.com i tam probowac. mi się wydaje ze się nie da.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    1. hmmm , Chrisu 3/08/06 14:47
      a mi sie zdaje ze jednak trzyma. Moze nie nagrywa ale SMSy na 100% (nawet jesli oficjalnie mowi ze nie)...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. nie wiem jak jest z tymi kartami , Nikita_Bennet 3/08/06 16:43
        od operatorow.
        bawilem się tymi od simemu.
        masz zwykly flash i eprom. i nic ponad to.

        poza tym nawet odpowiednim softem, o ile takowy istnieje, nie wiem czy się da.
        owszem jest to pamięc jak kazda inna ale watpię

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  2. W wielu przypadkach jest to możliwe , Rhobaak 3/08/06 19:06
    Skontaktuj się z jakąś firmą zajmująca się odzyskiwaniem danych. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak wiele razy dane były nadpisywane itd. Ale skoro da się odzyskać dane z pamięci RAM, to karta sim to pestka. Na pewno będzie to kosztowne, podejrzewam, że kwota nawet czterocyfrowa.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. mowisz o kwocie , Nikita_Bennet 3/08/06 20:18
      w PLN czy dolarach albo euro a moze funtach???
      ;)

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

      1. Raczej w PLN... , Rhobaak 3/08/06 21:44
        W euro i $ powinny wystarczyć trzy cyferki:) Ale dokładnie nie wiem, nie korzystałem z tych usług. Niewiele polskich firm się tym zajmuje, ale jest np. http://www.trs.pl/

        Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
        G-forc 460 gietex,barakudy
        Children of Neostrada Association MVP

  3. zajrzyj tutaj , Nikita_Bennet 3/08/06 22:19
    jest pozno a ja jestem zmęczony

    http://www.gsmhosting.com/...owthread.php?t=219895

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL