Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2815 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oddam 5 zaproszen na gmaila, , marek_m 2/08/06 22:00
wpisjecie tutaj maile.

  1. to ja poprosze.... , slawq 2/08/06 22:07
    w koncu przyszedl czas na mnie .
    wentyl8 (at) wp.pl

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  2. ja mam jeszce 15 =] , MatiZ 2/08/06 22:13
    a myslalem ze to juz wszyscy maja

    Meet me after midnight #Farcry

    1. to ja poprosze , wikear 2/08/06 22:41
      tu:
      wikear [at] interia.pl

      1. a czy ty nie masz co robic? , wikear 2/08/06 22:43
        ledwo co strone odswiezylem zeby zobaczyc czy post jest i maila dostalem ... lol :D

        cyborg :D

        1. to chyba , MatiZ 2/08/06 23:29
          nie moj mail =]

          Meet me after midnight #Farcry

    2. ja też poproszę , Venom79 3/08/06 06:52
      na konto z profilu

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  3. możecie , Carat 2/08/06 22:31
    mnie oświecić? Dla mnie gmail kojarzy się ze zwykłym kontem email, więc o co chodzi z tymi zaproszeniami?

    1. o to chodzi , Magnus 2/08/06 23:01
      że nie możesz wejsć na sronę gmail.com i zarejstrować konta. Musisz dostać zaproszenie i dopiero wtedy założysz konto.

      1. dzięki , Carat 3/08/06 12:02
        za wyjaśnienia. Tylko nadal nie widze sensu zaproszeń, bo to sprawia wrażenie, że gmail to coś super, bo tylko dla wybrańców. Jak czytałem nadal nie ma podanej daty kiedy będzie to ogólnodostępne.

  4. akurat tak , marek_m 2/08/06 22:55
    jakos wyszlo, ze odswiezylem strone zaraz po twoim poscie:)

  5. to ja bym tez poprosił , rafaello40 2/08/06 23:50

    ...KWIDZYN...

    1. poszło , [yureq] 3/08/06 09:44
      jw.

      :)

      Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  6. Panowie, bez jaj, , marek_m 3/08/06 10:41
    jak chcecie oddac zaproszenia to zalozcie wlasne watki a nie podbieracie mi chetnych.

  7. Nie wiem teraz , marek_m 3/08/06 10:45
    kogo jeszcze moge zaprosic z tych co sie tutaj wpisali.

    Mam jeszcze 3 wolne zaproszenia. Jezeli ktos chce to przysylajcie mi maile na adres z profilu.Wysle wg kolejnosci zgloszen.

  8. ja mam jeszcze z 98 więc jeśli ktoś chętny niech podaje maile , Carmamir 3/08/06 10:52
    .....

    No to się wkopałem...

  9. mam wrazenie ze niedlugo z lapanki bedziemy brac panowie , ***dOUbLeDeCKeR*** 3/08/06 11:21
    ja mam 82

    1. :-) , Carat 3/08/06 11:51
      wkrótce będziecie dopłacać aby inni brali te zaproszenia ;)

    2. faktem jest że gmail jest jednym z , Carmamir 3/08/06 13:02
      lepszych kont mailowych, przynajmniej dla mej skromnej osoby...

      No to się wkopałem...

  10. Ja mam jeszcze bardzo , swap 3/08/06 14:25
    dużo więc jak ktoś chce to niech da znać.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL