Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2730 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam dziwne objawy w kompie , black-bird 3/08/06 07:52
Komputer jak sie uruchamia to leci test proca, pamieci i gdy ma przeskoczyc do dyskow to staje i sie zawiesza, klawiatura sie wylacza. Albo wlaczam komp a tu czarny ekran i nic lub nawet monitor sie nie włącza. Kontrler dysków jest raczej ok bo jak sie wlączy wkoncu komp to chodzi jak trzeba i nie ma z nim problemow.

Co to moze byc?

Jak go dostalem to wiatrak na procku padl wymienilem (i wiadomo wywalalo z programow itp. ale chodzil system win98 ok)

  1. może właśnie się przegrzewa? , Demo 3/08/06 08:16
    jaka temp jak się już odpala i wiesza?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  2. zasilacz może pada , Master/Pentium 3/08/06 08:24
    i nie starcza energii na rozruch.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. przyjrzyj się kondensatorkom na płycie głównej , Soulburner 3/08/06 09:24
    czy któreś nie są wylane bądź spuchniętę (jeśli "daszek" mają wypukły to już jest źle).

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. jesli , ThY 3/08/06 09:32
      sa wypukle, a komp sie nadal wlacza, (kij, ze sie chwile pozniej zawiesza...) to jest w miare dobrze! tzn. ze jeszcze jest czas na ich wymiane.

  4. wiecie ostatnio pachnialo nie tak z zasilacza ale wyczyscilem i niby jest ok , black-bird 3/08/06 10:57
    temp. jest ok jak juz wlacze komputer to chodzi bez problemu

    1. jak się fajczył zasilacz to od niego zacznij , Artaa 3/08/06 11:35
      ;-)

      wsadź cos dobrego i testuj

    2. napiecia w biosie sa w normie , black-bird 3/08/06 12:17
      1123

      1. najlepiej sprawdź napięcia miernikiem....... , blazejm 3/08/06 12:27
        bo programy różne typu Everest albo bios nie zawsze podają dokładne napięcie, a swoją drogą z twojego opisu wynika że zasilacz może mieć problem z podaniem dużego prądu na rozruch kompa a tego już nie zmierzysz miernikiem. Tak jak radzi kolega Artaa podłącz jakiś porządny zasilacz i wtedy sprawdź.

  5. kondensatory sa ok , black-bird 3/08/06 11:10
    wlasnie w drugim kompie poszedl mi 1 przy kontrolerze dysku (juz wiem dlaczego mi dysk szwankowal) to sie wymieni i powinno byc ok

    mam w domu taka plyte pod PIII gdzie trzeba bylo wymienic wszystkie konde przy procu (i tak mam plyte za free)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL