Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2646 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Przekraczanie granicy z dzieckiem...pytanie , Remek 3/08/06 09:51
Czy ktoś ostatnio przekraczał granicę Czeską lub Słowacką z dzieckiem poniżej 12 lat. W przepisach straży granicznej napisali, że może dzieciak przejść, jeśli jest wpisany w paszport lub dowód. Ale jeśli mam tylko nowy dowód, to tam dzieci nie są wpisane. Co wtedy?

  1. Nie przejdzie. Ja swojemu wyrobiłem dla spokoju pszport. , Dexter 3/08/06 09:53
    Dzieciak ma 7 lat.

    Musi być w Twoim paszporcie, albo mieć swój.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. Ooops, to trza załatwić wpis do paszportu Żony.... , Remek 3/08/06 10:54
      i mam na to czas do jutra... grrrrrr

  2. mozesz wyrobic dziecku dowod osobisty ... , Nebuchadnezzar 3/08/06 11:02
    tylko z tym sie zejdzie oczywiscie kilka tygodni.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  3. musisz mieć paszport dla dziecka , Indigo 3/08/06 13:54
    Ja swojej 3-letniej córce musiałem wyrobić paszport - nie da rady już na wpis w paszporcie lub dowodzie - musi być dokument ze zdjęciem
    nawet dla niemowlaka jesli jedzie przez granicę

    2-3 tygodnie oczekiwania na paszport

    < chodzenie po bagnach wciąga >

    1. To w takim razie... , Remek 3/08/06 18:00
      ..czemu na stronach straży granicznej jest cały czas mowa o wpisie w paszporcie :(

    2. dziwne, , PePe78 3/08/06 18:20
      znajomi ostatnio byli na Węgrzech i dziecko nie miało paszportu, a jedynie wpis w paszporcie rodzica. Załatwiali to na szybkiego (wpis załatwili w dwa dni) i bez problemu przekroczyli granicę.

      Z grodu Kraka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL