Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6540 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

aplikacje sie nie uruch w autostarcie , albin76 3/08/06 12:04
witam

od niedawna mam taki problem, ze aplikacje nie uruchamiaja mi sie przy autostarcie (np. Sygate Firewall mimo ze ma zaznaczone w opcjach 'run with windows' - nie uruchamia sie; z ati tray tools jest troche inaczej - bo caly proces 'atitray.exe' sie uruchamia, ale nie ma ikonki w zasobniku). Mam tak z paroma innymi programami tzn albo sie nie uruchamiaja wcale, albo nie ma ikony w zasobniku (ps. opcje 'ukryj ikony nieaktywne' mam wylaczona)

prosze o pomoc, moze ktos sie spotkal z podobnym problemem ;]

z gory dzieki, pozdro
  1. a wiec, masz sterownik nvidi 91.31? , McSlavko 3/08/06 13:48
    jak tak to zaktualizuj do wersji beta 91.33 i bedzoe po problemie

    Powered by 4x4

    1. ati tray tools sa od nvidi?? , biEski 3/08/06 13:51
      ciekawe

      1. chyba nie tu napisałes, ale tak, atitraytools jest tez do nv , McSlavko 3/08/06 14:25
        j.w.

        Powered by 4x4

      2. A no tez. , Mms 3/08/06 17:50
        jw.

        Pozdrawiam

    2. dupa blada , albin76 3/08/06 14:34
      nie mam sterownika do nvidii bo mam radeon'a ;]

      niestety ale to nie jest rozwiazaniem mojego problemu

  2. mam identyczny problem , Nicholai 3/08/06 22:14
    od jakiegos czasu ni chu chu nie dziala opcja w progsach "run with startup" itp, ale nie doszedlem czemu i olalem poki co sprawe, ale moze dzieki temu watkowi sie dowiem :)

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL